Tällä kertaa Ateismiin ja Islamiin liittyvä. juuri kun olin kyselemässä mistä joku pässi oli lukenut että ateistit syyllistyvät varkauksiin enemmän kuin uskovaiset, niin PAM "viesti on poistettu" Ei paljoo huvita kirjoitella omia näkemyksiään enää tälle foorumille.
Taas lähti koko ketju
missxcessive
6152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ylläpitoon siis. Olihan täällä yöllä ilmoitettu vaikka mitä poistoon, mutta nyt sitten ne nähtävästi poistettiin kaikki. Ei mitään tolkkua koko touhussa.
...joku lingottu siellä nyt liehuu uskonsa huipulla...silmät tapillaan...se on se vallan tunne, mitä niiden päät sekoittaa...kun saa viestejä poistella.
Totuus ei pala tulessakaan, mutta kun laittaa pään pensaaseen (= poistaa viestejä), niin se piilottaa totuudelta - vähäksi aikaa.
Kysyin että eivätkö he voisi tarkkailla palkollistensa touhuja ja kysyin, onko joku ateismipalstan häiriköistä heillä töissä. Joku sellainen, joka kirjoittaa tänne paskaa ja poistelee mitä mieleen juolahtaa.
tämän palstan ateistifeikkiapina töissä ylläpidossa ja painelee delete-nappia?
joskus voi yrittää!