Hei immeiset

Voitte soitella lääkärille, jos ette tykkää jostakin ihmisestä ja saatte hänet pakkohoitoon. Myös rumista ihmisistä voi soittaa lääkärille ja matka hullujenhuoneelle voi alkaa.

Suomi taitaa olla vapaampi maa toisille kuin toisille. Luuri käteen vuan.
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä juuri lääkärille,mutta itsestä kyllä se lupas mua katsoa mut ei kyllä mua dorkikseen lähetä;=)))

Äänestä
  • mä taasen en pöpilään kelpaa 8D sanoivat liian hulluks :) :D 8D

    Äänestä

  • onki kirjoitti:

    mä taasen en pöpilään kelpaa 8D sanoivat liian hulluks :) :D 8D

    ei hulluus ole este hoitoon menolle. on siellä terveitäkin.tai ainakin psykolokit luulee itsestään niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eiks olekin nastaa? kirjoitti:

Voitte soitella lääkärille, jos ette tykkää jostakin ihmisestä ja saatte hänet pakkohoitoon. Myös rumista ihmisistä voi soittaa lääkärille ja matka hullujenhuoneelle voi alkaa.

Suomi taitaa olla vapaampi maa toisille kuin toisille. Luuri käteen vuan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu