Ottakaa lisää sikaa

http://www.poliklinikka.fi/?page=7874754&id=8855195

Hämmennystä aiheuttaa se, ettei pandemix rokotetta ole tutkittu :))))
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuleekohan koskaan selvyyttä siihen mitä sontaa ihmisiin piikitettiin, tuskin. Olen hyvin iloinen siitä, että päätin olla ottamatta rokotetta heti kun sitä alettiin lipevästi markkinoimaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Thl.n veijarit kirjoitti:

http://www.poliklinikka.fi/?page=7874754&id=8855195

Hämmennystä aiheuttaa se, ettei pandemix rokotetta ole tutkittu :))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu