Mulla on ihana, komea,uskollinen ja rehellinen mies,kaunis ihana lapsi ja maailman upein talo. Biologinen kello alkaa kuitenkin kohta tikittää ja tuntuu kuin olisi pieni vauvakuume...viime yönä näin unta vauvasta (ei ollut oma) mutta otin sen syliin ja sitten mies otti meidät syliin.. mahtaako mun salainen toive vielä toteutua? Ystävä soitti juuri,on saanut tunti sitten lapsen..miksi aina muut ..
jollekkin tosi hyvälle näkijälle
wannabewife
13291
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Et nähnyt unta omasta vauvasta, etkä sitä saa.
Miehesi pettää sinua, kysy sitä heti aamulla.
On ikävää sanoa tämä mutta se on pakko, miehesi pettää sinua työpaikallaan.
Olet vain kiltti ja sievä kotiäiti.
kysyin ja tietenkin kielsi. tällaista saattaa kyllä olla tapahtunut, mutta onhan mulle itselläkin kokemusta,joten yritän ymmärtää..enpä muutakaan voi
Sinulla on oikein mukava koti.
Sinun pitää odottaa ainakin kaksi vuotta että saat uuden vauvan.
En voi mitenkään nähdä vauvaa kuin vasta kahden vuoden päästä.
kiitos,kärsivällisyys on todellakin koetuksella...mutta olen ylpeä itsestäni kun näin hyvin olen kuitenkin jaksanut:)
Kahden vuoden päästä et ees muista koko ennustusta...
muistan tietenkin,muistan 10v vanhojakin,jos en sitten kuollut oo
muistan jopa v.-93 annetun ennustuksen, joka on ensimmäinen minkä olen saanut
anna kolme numeroa 1-22 välillä satunnaisessa järjestyksessä, kuten sinä ne haluat...
18 8 7
tämän hetken kortissasi on viite, joka liittyy rentouttavaan lomaan, hyviin uutisiin, jotka koskevat lapsia tai jopa lapsen saamiseen viittaava kortti.
mitä pitäisi tehdä korttisi kertoo, että toimitapasi haluamasi asian suhteen ovat olleet jollakin tavalla vääriä.
Myöntämällä tämä ja etsimällä uusi tapa toimia, pääset päämäärääsi.
Lopputuloksena on tyytyväisyyttä merkitsevä kortti. Tulet saavuttamaan sen, mitä haluat.
joten sinua lykästää. onnea.
kiitos! hmm...en kyllä nyt osaa sanoa miten toimin väärin,mutta kai se ennenpitkää selviää..ainakin mulla jotenkin positiivinen vire päällä,jostain kummasta syystä..?!
Hyvä vire on päällä, mutta ei vaan tapahdu, mutta velhopa sanoo, että pitää vaan uskoo ja tehhä niin onnistuu. Ja ei vaan tapahdu tai satu. Paradoksaalista. On minullekin ennustettu lukuisia kertoja. Kaksi lasta jo muutaman vuoden päästä, velhoili eräskin. 10 v. kulunu. Muistan minäkin, hyvin... Arvaa montako on. Olen sikäli vihainen, että ennustelut estivät minua toimimasta toisin. Älä rakas ihminen jää näihin, vaan elä elämääsi, anna sieltä tulla mitä tuleman pitää. Kaikella on tarkoituksensa, muttei ennustuksilla. Rakkaudella :)
niin,lapsi tulee jos näin on tarkoitettu. mun maailma ei kaadu siihen, jos ei tuliskaan, kun onhan mulla jo yksi, monilla ei sitäkään. en ala edes yrittämään "tahallani" tekemään, silloin sitä ei ainakaan tuu vaan kuten sanoin, tulee jos on tarkoitettu ja ilolla otan vastaan jos näin tapahtuu:)