Ajatelkaa näin..

On parempi että multinikki häiriköi tätä palstaa kun ammuskelee kouluissa, hänellä on selvästi päässä sen verran vikaa että on valmis ampuilemaan muita ihmisiä ihan vaan huvikseen.
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Raukka yrittää pytää noin tehden apua, mutta ylläpito 5 ja 6 veisaa koko asiasta.

Olisiko aika ilmoittaa tuo henkilö jo jonnekin ylemmäs, kuin vain tälle forumille?

Netti-vihje jonnekin..tai vastaavaa

Äänestä
  • Olen antanut häiriköistä vaikka kuinka paljon ylläpidolle palautetta, mutta mitään ei tapahdu. Jospa ne on siellä ihan yhtä sairaita uskiksia, kuin tämän palstan multinikkihäirikkökin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

On parempi että multinikki häiriköi tätä palstaa kun ammuskelee kouluissa, hänellä on selvästi päässä sen verran vikaa että on valmis ampuilemaan muita ihmisiä ihan vaan huvikseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu