8 jenkkiduudelia delasi

689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pientä loppukiriä vuoden 2009 raatomääriin vielä viime hetkellä. Vuosi on ollut hautureille ja muovisäkkikauppiaille oikein tuottoisa: yli 500 USA:n ja sen vasallien sotilasta kylmäksi.

Irakissa amerikkalaisten tappiot ovatkin käyneet jo pieniksi, kun maan hallituksen omat joukot kantavat nykyisin verisimmän taakan sitkeässä sisällissodassa.

http://icasualties.org/

Äänestä

"urhoolisten" talipaani taistelijoiden kunniaksi?????

Onko Erkki Susi illan isäntänä?

Äänestä

Taas lisää aihetta tuhota sairas muslimikulttuuri pohjiaan myöten-

Kaikki muslimit eivät ole terroristeja, mutta kaikki terroristit ovat muslimeja.

Äänestä
  • ne 8 amerikkalaista muslimeja?? no, hirteen vaan, vaikka kuolleena, pääasia että saadaan roikkumaan!

    Äänestä

Minä käytän Jenkki-purukumia, on kiva purra jenkkiä.

Äänestä
  • Sinäluuseri puret mitä työttömyyskorvauksillasi saat.

    Mutta pianhan meillä on Suomessakin ihailemasi muslimikulttuuri vallassa.

    Voit yrittää vaikka Imaamiksi ja olla kerrankin elämässäsi muuta kuin luuseri.

    Tosin Imaamit ovat aika lukeneita miehiä ja sinulla taas kaikki koulut tunnetusti kesken jäi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jnköä kirjoitti:

afghanistanissa sillälailla
ALLUHA AKBAARIONAUKI.
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/12/1026036

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu