Äänestäisitkö nyt Halla-Ahoa??

Minä aion kyllä äänestää!!
19150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Tarvii mitää äänestää. Mellakka ja vallataan eduskunta ja uusinatsikausi pyörimää saatana!

Äänestä
  • tarvita vaan järkeä.

    Äänestä

  • jkm,lö kirjoitti:

    tarvita vaan järkeä.

    sitä "järkeä" vaan ei ole nykysuomalaisilla....varsinkaan poliitikoilla

    Äänestä

  • wadadawwad kirjoitti:

    sitä "järkeä" vaan ei ole nykysuomalaisilla....varsinkaan poliitikoilla

    vallan.

    Äänestä


  • jkm,lö kirjoitti:

    tarvita vaan järkeä.

    Lopeta jo paskanjauhaminen.

    Asiat saadaan paremmin järjestykseen vähemmälläkin järjenkäytöllä. Kulttuurinrikastajistamme Ibrahin tietää sen aika hyvin. Eiks je?

    Äänestä

Vai mihin häntä äänestät?

Äänestä
  • on mies paikallaan.

    Äänestä

  • seon niin reppanan -vammaisen- näköinen.. ei vaaan näköinen.. vaarallisia tollaset populistit, koska aina on heikkoja tyyppejä jotka ottavat --johtajaksi jonkuun sen puolesta jotuvat tapeluun-- -- jucea lanatakseni- ps. --hlla-yö näyttää pelästyneeltä jänikseltä---

    Äänestä

  • vetäis narun kaulaan kirjoitti:

    seon niin reppanan -vammaisen- näköinen.. ei vaaan näköinen.. vaarallisia tollaset populistit, koska aina on heikkoja tyyppejä jotka ottavat --johtajaksi jonkuun sen puolesta jotuvat tapeluun-- -- jucea lanatakseni- ps. --hlla-yö näyttää pelästyneeltä jänikseltä---

    siellä ruikuttaa. Tulisit sinäkin vaan kaapista ulos. :)

    Äänestä

- jos yksi mahaanmuuttaja tekee tappoja, niin voiko siitä vetää yleistäviä ja relevantteja johtopäätöksiä ?

Äänestä
  • yks tekee tappoja , sadat raiskaa , tuhannet ryöstää ,,,, vielä jotain viisastelua ??

    Äänestä

  • tarvitaan,hänhän oli tietojeni mukaan terroristijärjestönjäsen

    Äänestä

  • ,,, , , , , , , , kirjoitti:

    yks tekee tappoja , sadat raiskaa , tuhannet ryöstää ,,,, vielä jotain viisastelua ??

    lisätä.

    Äänestä

  • bnhjmk kirjoitti:

    tarvitaan,hänhän oli tietojeni mukaan terroristijärjestönjäsen

    Narkkitietoa!

    Äänestä

  • HOH HOH HOH HOOO! kirjoitti:

    Narkkitietoa!

    huhua ehkä.

    Äänestä

  • HOH HOH HOH HOOO! kirjoitti:

    Narkkitietoa!

    Olisiko annettava enemmän discorahaa että musut ei häiriintyisi vai miten hoitaisit asian?

    Äänestä

  • saapui paikalle. kirjoitti:

    Olisiko annettava enemmän discorahaa että musut ei häiriintyisi vai miten hoitaisit asian?

    Humanistin tuntee siitä, että on koko ajan täysin poissaolevan näköinen (lienee aineiden syytä) ja kulkee kirpputorin ja kaatopaikan nykymuodikkaissa vaatteissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkasjkasj kirjoitti:

Minä aion kyllä äänestää!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu