Martina sai isomman leuan;D Vaikka huuli oli pitänyt

korjata..
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitä se muija jollakin silikooni leuvalla tekee? Luuleeko se, et miehet on kiinnostuneita nykysin luvoista? Tissit kiinnostaa tietenkin, mut joku leuka. On tainnu saada kovasti iskuja päähän tämä nainen! Se mitä naisessa pitäs "korjata", niin koko naikkonen pitäs laittaa uusiksi ja vanha hävittää ongelmajätteenä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruma ja tyhmä kirjoitti:

korjata..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu