jos,ette tiedä mitä miehen päässä liikkuu mustasukkaidessa.älkää suotta yleistäkö maahanmuuttaja tämän tapauksen takia.tämähän kuuluu miehen mustasukkaisuus reaktoihin kansalaisuudesta välittämättä.pari vuotta sitten oisin voinut helposti tappaa 10 ihmistä ihmisiä jotka liittyi ex elämään jos oisin saanut aseen käteen.onneksi pääsin tämän yli nyt ei tulisi mieleenkään ampua ketään.siis tämän oisi voinut tehdä ihan perushärmäläinen punaniskakin.ja varmaan tulevaisuudessa tekeekin.,
älkää yleistäkö!!
-.-
11137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ei parin lumpun tappaminen ole keneltäkään pois. Ja tappoi se urpo itsensäkin;)
niin ei se kansallisuutta katso kun päässä vikaa... Aloittaja, toivottavasti et ikinä hankkiudu uuteen suhteeseen...
nim.merkki voi luoja ,et tiedä mistä puhun niin ole hiljaa
kulttuuriin kuuluu VERIKOSTO - eli on yleistä.
http://alturl.com/jaf9
mustasukkaisuus on sairaus!
Olisit voinut tappaa 10 ihmistä? Oletko täysin sairas paskiainen että edes noin ajattelee.
Että ihmiset ovat typeriä, tappaa jonkun ex miehen/naisen takia?
MIKSI HELVETISSÄ?
jokainen suomalainen mies miettii näitä asioita kun saa esim.tietää vaimon pettäneen yli 10vuotta kestäneissä suhteissa.ehkä tuo 10 ihmistä on kärjistetty luku, mutta sinne päin.mutta väitän että perusjamppakin pystyy tuollaiseen tekoon kun oikein ahtaalle ajetaan.
itsensä.
Jos on niin surkea tapaus että tulee petetyksi niin kannattaa tappaa korkeintaan itsensä
"pari vuotta sitten oisin voinut helposti tappaa 10 ihmistä ihmisiä jotka liittyi ex elämään jos oisin saanut aseen käteen.onneksi pääsin tämän yli nyt ei tulisi mieleenkään ampua ketään."
vittu uskomatonta. olet muka aivan varma, ettet koskaan enää ajattele niin -todennäköisesti suuressa vastoinkäymisessä kuitenkin ajattelet aivan samoin.
toivottavasti sinut otetaan valvontaan, mieluummin loppuelämäksesi. aseita sinulle ei saa ainakaan kukaan koskaan antaa.
olet yhteiskunnassa kävelevä pommi ja kirjoitit asiasta vielä julkiselle palstalle. varmasti vielä omalla ip:llä.
Maahanmuuttajat ovat tappaneet viime aikoina n. yhden suomalaisen vuodessa keskimäärin. Mikä vuosittainen uhrimäärä sinusta on sopiva, että voisi yleistää?
Tilastojen mukaan mamut tekevät huomattavasti enemmän rikoksia, kuin kantasuomalaiset (suhteessa väestön määrään). Siksi voi yleistää, että mamut ovat rikokseen taipuvaisia.
Suomalainen mies vetää päänsä täyteen mustasukkaisena ja korkeintaan laulaa karaokessa (mikä on kauheaa kuultavaa). Naisten ja sivullisten tappaminen mustasukkaisuus puuskassa ei kuulu kulttuuriimme. Naiset täällä käyvät vieraissa sen verran ahkerasti, että siihen on jo opittu suhtautumaan.