sellon uhrit

onko sellon uhrien nimet jo julkistettu? pelkään, että kuollut nainen on se yksi ihana vaalea nainen joka oli aiemmin toisessa firmassa sellossa töissä.
54874
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minata pita nuri tytö, ei tolaiseta vanita naine.

Äänestä
  • TäH?

    Äänestä

  • ei se pyhä kirja toollasta höpötä. kannattas lukee ennen ku siteeraat.
    tae pyyrä mummis lukkee jos et itte osooo

    Äänestä

jo ensimmäisenä päivänä ja iltapäivälehdet ovat varmaan kertoneet loput. Itsekin mietin, että oliko se pääuhri vaaleahiuksinen vai ruskeahiuksinen. On vaan niin yleinen nimi, että joku voi surunvalitella vääriä omaisia.

Äänestä
  • Pää uhri nimen omaan. Ihrahomo pitäisi laittaa multiin kullinsa survottuna kurkuunsa ja kaula auki leikattuna niin että molo kurkkaa kurkunpäästä...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


öhmanin andreas kirjoitti:

onko sellon uhrien nimet jo julkistettu? pelkään, että kuollut nainen on se yksi ihana vaalea nainen joka oli aiemmin toisessa firmassa sellossa töissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu