Hienoa, että taas tämä turha "juhla"päivä on taas ohi vuodeksi. Ikävä kyllä kolme seuraavaa vihaamaani "juhlaa" lähestyy, nämä ovat pääsiäinen, vappu ja juhannus. Erityisesti vappua ja juhannusta vihaan.
Onneksi tämä "juhla" ohi taas vuodeksi
mineeee
3
1326
Vastaukset
- bgfdzg
oot vissiin joku gootti joka asuu pimeässä luolassa ja angstaa.....mutta hei kyllä perkele pitää jotain iloa olla edes joskus vuodessa!
- haistasasaatanaa
mikä sulla on pääsiäistä vastaa? ainiijoo sä pyörryt ku näät suklaamunan
entäs uuttavuotta ? Varmaa näät kaupas kiinarin ni wtf kaikki pommisuojaan perkele
- odsyyr
vitun pelle noiha on just parhaat juhlat joten kuole pois. olen tosissani
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1545194Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv852753Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?871752Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91206- 49976
- 66912
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122893- 21893
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75873Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23868