Ralli-inglis , Fitti-setä ja

Tapio.Rautalapio , yks ja sama henkilö tai Rkp:n palkkaama porukka , kirjoittavat samalla tavalla että ihan haisee jo kauas !!! Kova on hätä ja paniikki Rkp:n ja Suomensvenskien keskuudessa , tehtailevat ja päivystävät 24 tuntia eri keskustelupalstoilla .Mutta me pakkoruotsin ja pakkoruotsituksen vastustajat jyräämme heidät , koska meitä on 100 kertaa enemmän !
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

käyttää useita nikkejä..

Äänestä
  • Tapiolla noita nimiä piisaa ja tosiaan päälle sitten se multnikkailu muuten. Miten se jaksaa ja keksii aina kaikkea uutta? Se on tietysti ymmärrettävää, että kun osa rautalapion käyttämistä nimimerkeistä on aina bannissa, niin pitää keksiä uusia ettei ruotsalaisuuden kannatus palstalla laske. Vaikea sanoa mikä tapsan "hahmoista" on suosikkini, ehkä se on ollut mies suomalainen alkukantaisessa agressiossaan. Nykyisistä rautaako? on ehkä vähän liikaa tapsa klooni ja fitti- setä ei ole vielä oikein löytänyt muotoaan. No, joka päivä saa jännittää mitä uutta tapsa keksii- uusia nimiä vai jotain muuta vekkulia.

    Äänestä

Panitko merkille, miten samalla tavalla sinä kirjoitat kuin Heikki ja se leegio multinikkejä, joka aina ilmestyy palstalle komppaamaan Heikkiä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wygtu44w'g kirjoitti:

Tapio.Rautalapio , yks ja sama henkilö tai Rkp:n palkkaama porukka , kirjoittavat samalla tavalla että ihan haisee jo kauas !!! Kova on hätä ja paniikki Rkp:n ja Suomensvenskien keskuudessa , tehtailevat ja päivystävät 24 tuntia eri keskustelupalstoilla .Mutta me pakkoruotsin ja pakkoruotsituksen vastustajat jyräämme heidät , koska meitä on 100 kertaa enemmän !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu