Sport har ingen kronor left

Sport har inte kronor left but jag tyscker att we kan ny ta färjan till Sverige och lonade pengar om sverige pojkvänner. Det viktigaste saker är det we älskar sverige pojkar!
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

we kan -> we can
we älskar -> we love
left but -> vänstra stussen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vasa Gay Boy kirjoitti:

Sport har inte kronor left but jag tyscker att we kan ny ta färjan till Sverige och lonade pengar om sverige pojkvänner. Det viktigaste saker är det we älskar sverige pojkar!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu