Eu aloittaa laajat tutkimukset H1N1-rokotteen hämäristä taustoista ja lääkeyhtiöiden sisäpiirijunailuista:
http://thenewamerican.com/index.php/world-mainmenu-26/europe-mainmenu-35/2697-eu-to-investigate-who-false-pandemic-scandal
Googlella löytyy satoja sivuja aiheesta, moneen mediaan.
"EU to Investigate WHO and Swine Flu Pandemic as Pharma Scams"
Koska Suomen media herää tähän päivään, ja kertoo mitä maailmassa oikeasti tapahtuu eli kauanko vielä huijausrokotuskampanja saa maassa vapaasti ja rauhassa jatkua?
http://thenewamerican.com/index.php/world-mainmenu-26/europe-mainmenu-35/2697-eu-to-investigate-who-false-pandemic-scandal
Googlella löytyy satoja sivuja aiheesta, moneen mediaan.
"EU to Investigate WHO and Swine Flu Pandemic as Pharma Scams"
Koska Suomen media herää tähän päivään, ja kertoo mitä maailmassa oikeasti tapahtuu eli kauanko vielä huijausrokotuskampanja saa maassa vapaasti ja rauhassa jatkua?
Vastaukset 33
Vanhimmat
Ilmeisesti maasssa herätään vasta, kun joku valheita tukeva lehtitalo räjähtää tai jotain, kun nyt ei maailman uutiset ja tapahtumat asian tiimoilta enää kiinnosta lainkaan, ja huijauskampanja jatkuu testaamattoman paskan ihmisiin tökkimisen muodossa edelleen.
"H1N1 Vaccine Patent Filed Before the Virus Was Spread!"
http://targetfreedom.typepad.com/targetfreedom/2009/08/refuse-and-resist-mandatory-flu-vaccines.html
Ja linkki suoraan Baxter Vaccine patenttihakemukseen:
http://www.theoneclickgroup.co.uk/documents/vaccines/Baxter Vaccine Patent Application.pdf
"Esimerkiksi Saksaa kuohuttaa tieto, että hallinnollinen eliitti saa eri rokotetta kuin rahvas.
Pomojen piikki ei sisällä ikäviä kemikaaleja kuten elohopeaa ja skvaleenia."
http://mikaniikko.blogit.uusisuomi.fi/2009/10/22/h1n1-rokotuksen-aiheuttamat-haitat-ja-hyodyt-salattu/
Iltalehti:
"Sikainfluenssarokote aiheuttaa hengenvaarallista hermostosairautta?"
"Oireyhtymä on ääreishermostoa vaurioittava äkillinen autoimmuunisairaus."
http://www.iltalehti.fi/sikainfluenssa/2009101910451625_si.shtml
saksassahan annettiin poliitikoille ja "tärkeille ihmisille" toista rokotetta, jossa tätä uutta nanoadjuvanttia ei ollut, koska se on vajaasti testattu.
Homma etenee päivä päivältä:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8747958
Heille petoksen paljastuminen olisi henkilökohtainen maailmanloppu. Siksi petosta pönkitetään yhä epätoivoisemmin.
Mielestäni kyse on jostain vielä paljon, paljon pahemmasta.
Miten rokotetut adjuvantit, skvaleenit toimivat elimistössä:
http://www.youtube.com/watch?v=pykWGKpzL-8
Swine flu vaccine is bioweapon:
http://www.dailypaul.com/node/113298
Glaxo Smirh Kline on ennenkin ollut otsikoissa erinäisten lahjusjuttujen ja skandaalien yhteydessä.
Lääketeollisuus lobbaa tehokkaasti sekä EU:ssa että WHO:ssa.
Ei kiinnosta poliitikkoja, lääkäreistä puhumattakaan. USA:ssa on No-free-linch -lääkäriporukka, joka vastustaa lääketeollisuuden vaikutusta.
PERKELE
Kiljotiinit joka kylään
Eruskuntatalon edustalle 2 koska en usko että yhdellä selvittäis
pyörii maailman laajuisesti ja voitot tähtitieteellisiä. Siinä ei ihmisten terveydellä ole mitään sijaa kun rahaa tehdään urakalla ja rikolliset välittää piut paut jos sikiöt syntyy sairaina tai ihmisiä rokotteeseen kuolee. Suomen THL saa miljoonia samalta lääkefirmalta tukea ja rahalla voidellaa päättäjät lääketeollisuuden "totuuden torviksi" puhumaan valetta totuutena.
Tämähän on vanha markkinointi kikka,luodaan tarve,rajoitetaan saatavuutta,hinasta ei tingitä ja myydään ikäänkuin tiskin alta,muutta vain sinulle,mutta hinta on korkeampi.
pahimmillaan se on uuden ja vajaasti testatun nanoadjuvantin aiheuttama räjähdysmäinen syöpätapausten kasvu, jos keinotekoiset ja spesifisesti laboratoriossa luodut partikkelit kykenevät huijaamaan solua ja tunkeutumaan soluun sisälle.
eläinkokeissa tämä tapahtuma on johtanut syöpätapausten suureen kasvuun, kun solu ei tiedä mitä se tekee partikkelilla, jota se ei ole evoluution kuluessa vuosimiljoonien aikana koskaan tavannut, mutta joka on onnistunut sitä huijaamaan keinotekoisen ja tarkkaan laboratoriossa luodun muotonsa vuoksi sen verran, että on päässyt solun sisälle.
jos pahin on tuo, niin meneehän taas syöpälääkkeet kaupaksi, pakkomyydyn syöpärokotteen ohessa.
älköön tämä vaihtoehto totta olko, mutta sen toteuttaminen on täysin mahdollista nykyteknologialla.
Jos kerran EU jo tutkii tuommoisia ei Suomi voi olla sivussa ja edelleen vaan markkinoida että tulkaa piikille. Jonkun tai monen olis nyt hyvä kirjoittaa mediall tuosta ja niille jotka televiisiossa hoputtavat että ottakaa nyt ja tulkaa. Eilen vielä uutisissa toivottiin että ne kaipaavat niitä piikki jonoja, kun kukaan ei tunnu tulevan. Nyt on sävelen muututtava jo viimein. Myykköön ne afrikkaan ne loput vaccinensa.
kyllä media tämän kaiken suomessa tietää.
luuletko, että ei tosiaan tiedä?
se ei vain sitä kerro, koska se ei sovi siihen suomalaiseen kansanhallintamentaliteettiin, jossa auktoriteetit ovat väärässä ollessaankin oikeassa.
ennen myrkytämme kaikki kuin myönnämme mitään piiruakaan.
Joten tätä tietoa kannattaa nyt levittää, että joku sentään vielä säästyy tässä sairaiden ja korruptoituneiden päättäjien johtamassa maassa.
että kansanedustajat ja presidentti olivat viimeisenä ottamassa sikapiikkiä.
Heillä pitäisi kokeilla testaamattomat rokotteet sitten vasta kansalle ja lapsille.
YLE on Suomen HALLITUKSEN ts. Vanhasen, Thorsin, Sinnemäen, Holmlundin, Kataisen, Pekkarisen äänitorvi eli Bresneviläisestä tiedottamisesta ei vielä olla päästy minnekään.
Suomessa on eliitien eliitti joka päättää kaikesta kulissien takana.
Muistakaa, vaalit ovat tasan vuoden kuluttua!!!Toivottavasti nousee uusi SUOMI puolue
oletko kuullut sellaisesta massahypnoosin muodosta kuin "vaalilupaukset"?
niillä kustaan silmään suuria massoja jotta roikaa, kun vaalikarja on vain suuri mölisevä turpa, ja kun sille kertoo suorasukaisia juttuja, kajahtaa suurturvasta hyväksyvä mölinä ja lauman äänet menevät ainakin suunnilleen sinne minne on tarkoitettukin.
demokratia on vain median ajoittain luomilla joukkohypnoosimielikuvilla ratsastava kaaoskone, jota ei ohjaa järki, vaan raha ja tunteet.
ettei meidän kansalaisten oma päätös itsensä rokottamisesta vaikuta laisinkaan ansaittuun rahaan.
Jos jokainen kansalainen olisi joutunut maksamaan itse rokotteensa niin moni lääketehdas olisi konkassa,nyt satoja miljoonia rokotteita menee roskiin.
Testaamattoman rokotteen puolestapuhujat ja rokotteen ottamiseeen yllyttäjät
ja ko, asiassa mukana olevat on rokotettava itse testaamattomalla arseniikillä
No vieläkö täällä kyyristelee joku joka kirkuu sikapiikin puolesta?
Hah sanon minä.. taas kerran olin oikeassa. Niin siinä käy kun osaa itse ajatella eikä piittaa thl.n paskapekkojen eikä suomalaisen, kaikki rimat alittavan median lörpötyksistä.
sika/lintu ym,flunssa:
http://www.wordmworld.net/uncategorized/avoin-kirje-toimittajille
http://100777.com/node/294
Medical Officer slams WHO for raising H1N1 alert Irresponsible
http://www.youtube.com/watch?v=Csv8uGIjVbU
että koittakaa te harmaa massa ymmärtää, että virheitä ei myönnetä eikä rehellisyys myy.
Terveisin
Toimitus
Katohan vaan, aivan kuten on alunperin tiedettykin :)
Globaali maailmantalous on ajautunut tilaan, jossa suuryritykset hallitsevat markkinoita yhä enemmän monopolin turvin. Tätä monopolia ylläpidetään siten, että pankit ovat samojen omistajien hallussa, jotka omistavat suuryrityksetkin, näin siitä huolimatta, että mukana on paljon piensijoittajia, mutta yhtiökokouksissa ja hallitusten kautta suuromistajat käyttävät valtaa, näin potentiaaliset kilpailijat eivät saa enää edes rahoitusta. Lisäksi suuryritykset kykenevät lobbaamaan poliitikkoja, jotka säätävät sellaisia sertifiointeja, direktiivejä ja asetuksia, joita kykenevät täyttämään niiden kalleuden vuoksi vain suuryritykset. Kun lisäksi samat tahot omistavat myös median, on monopoliasema valmis. Jokainen maailmantaloutta seurannuthan näkee tämän keskittymiskehityksen. Kun keskittyminen on edennyt tarpeeksi pitkälle, näiden suuryritysten katteistakin näkee, ettei enää ole toimivaa kilpailua.
Yritykset, tässä tapauksessa lääkefirmat, soluttavat edustajiaan politiikkaan tai ostavat omia poliitikkoja valtaan rahan avulla käytävillä kampanjoilla. Onhan esim. WHO:ssa lääketehtaiden edustajia, mikä olisi normaalissa, toimivassa demokratiassa selkeä jääviyskysymys, mutta nykyisessä maailman menossa, jossa valta on siirtynyt demokratiasta eli kansanvallasta rahalle, tämä alkaa jo monista olla ihan hyväksyttävää ja normaalia, ihmiset turtuu vääryyksiin ja vilppeihinkin.
Jos tätä demokratian vastaista korruptiokehitystä ei saada aisoihin, näemme vielä sen päivän, kun lääkemafiat onnistuvat saamaan rokotteensa pakollisiksi. Saavathan yritykset tänä päivänäkin yhä enemmän asioita ihmisille pakollisiksi ja sitä kautta automaattisia lypsylehmiä.
Lääketeollisuus lienee käyttävän ns. troijalaista tekniikkaa,
jolloin tilatun ja toivotun mukana tulee muutakin kuin
tilattu.
Esimerkiksi uusi lääkitystä tarvitseva tauti tai
jopa poliittista tms. hyötyä eri tahoille.
Tilatkaa tarvitsemanne lääkkeet netistä, niin ette takuulla pökitä ylikansallisia jättifirmoja, joiden lääkkeiden ainoa tarkoitus on saada teidät ostamaan lisää lääkkeitä.
Jokaisessa kylässä on myös noitatohtoreita, jotka haukkuvat kaikki lääkärit tietämättömiksi huijareiksi. Käykää vaivoinenne heidän pakeillaan.
Lääkäriin meno ei todellakaan ole pakollista, eikä lääkkeitä syötetä väkisin.
Muistakaa myös ripustaa kaulaanne "Elvytyskielto"-kyltti.
Lääketeollisuus kehittelee sairauksia: korkea kolesteroli, osteoporoosi, sosiaalinen fobia, ärtyvä suolen oireyhtymä, häkkitiikerin oireyhtymä jne.
Ja sitten tarjoaa lääkkeeksi jotain tabua. Suomessakin ainakin 100.000 ihmistä syö ihan turhaa kolesterolilääkkeitä.
Ennen sairastettiin kaikki lastentaudit: tuhkarokko, vesirokko, sikotauti, vihurirokko jne. ja nyt on vastustuskykyä. Ei tarvitse mitään sikapiikkejä.
Lukekaa de Spiegel -lehden tiedetoimittajan Jörg Blechin suomennettu kirja: MIten meistä tuli potilaita.
Mitä ainakin tarkistan ensin onko kyseessä ylipäätään sairaus ja voiko sitä hoitaa lääkkettömästi. Verenpainekin pysyy kurissa liikunnalla ja ruokavaliolla. Jos lääkkeettömyys ei tehoa, sitten pitää miettiä muita vaihtoehtoa. Moniin vaivoihin tehoaa paremmin lääkkeettömät vaihtoehdot, kuten Kelan tutkija Markku T. Hyyppä on todistanut.
Pelkään pahinta. Kyseessä on sentään Suomen koululaiset.
Ettäse YLE jaksoi näyttää näitä injektiopentraatiokuvia
illasta toiseen uutisissaan...
THL antoi vaan propagandaa , sen mahdollisti hyväveliverkko tiedotusvälineiden kautta.
THL sai valtavat rahat ja kansalle ei tihkunut puolueetonta tietoa taudista ja rokotteiden vaaroista. Kaikkea vääristeltiin ja pimitettiin, jopa THL laittoi omat propaganda henkilöt keskustelupalstoille kertomaan agendaansa, kun valhe alkoi paljastua.
WHO:n toiminnassa oli sama juttu, koska pandemia asiantuntijat oli lääketehtaiden työntekijöitä. Eli WHO on myös rokotetehtaiden yhteistyökumppani, koska henkilöstö koostuu rokotetehtaiden väestä.
Ruotsissa tästä uutisoitiin kovasti Aftonbladetissa , koska tapaus oli todella räikeä.
Lääketehtaat teki tällä miljardien tuloksen.
Tämmöstä propagandaa ameriikassa -76, mukana video
http://www.haluantietaa.fi/index.php?page=h1n1-1976
.
YKSITYISTÄ SOTAA "SIKAROKOTETTA" VASTAAN TUHANSILLA VIESTEILLÄ!!!!!!!!
KYMMENIÄ AVAUKSIA VUOROKAUDESSA ON IIRON TAHTI SPÄMMÄYSISSÄ!!!!