mulli

on homoseksuaali!
9125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

en usko, jos ei ole esittää linkkiä.

Äänestä

lintu.

Äänestä
  • on paskahousu.

    Äänestä

  • san quentin kirjoitti:

    on paskahousu.

    on huippujätkä!

    Äänestä

  • salainen satiainen kirjoitti:

    on huippujätkä!

    Ai wittu sää saarnaat väärällä nikillä kaikuseni:))>Ovela kottarainen..

    Äänestä

  • salainen satiainen kirjoitti:

    on huippujätkä!

    pelkuri raukka!

    Äänestä

Älä käännä selkääsi homolle...

Äänestä

Ni terveiset sulle.Lopeta jo tuo lässyttäminen ja siirry sanoista tekoihin,kovaan ääneen uhoat vaan ei jätkää näy.Menetät uskottavuutesi!!!:)

Äänestä
  • Kerro vain vaimollesi Vaimos saa makiat naurut:)Sanoo viellä että johan vitsin muriasit.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


san quentin kirjoitti:

on homoseksuaali!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu