Oltiin likkojen kanssa katsastamassa mimmonen paikka Lännentie-htelli on kun sitä aina täällä kehutaan.
Tikanheittäjistä arvuuteltiin onko joukossa tämä Lounliraideri, mutta emme osanneet joukosta erottaa. Mistä hänet tunnistaa, jos näkee sisätiloissa, eikä lännenhattua päässä tietenkään silloin?
Tikanheittäjistä arvuuteltiin onko joukossa tämä Lounliraideri, mutta emme osanneet joukosta erottaa. Mistä hänet tunnistaa, jos näkee sisätiloissa, eikä lännenhattua päässä tietenkään silloin?
Vastaukset 3
Vanhimmat
..isosta tuopista joka vajenee nopemannin kuin muilla..:)
Onko sinusta oikeen että häiriköit äänekkäällä hohotuksellasi muita ja vokottelet muiden seurassa olevien naisia? Alkoholi ei selvästikään ole sulle hyväksi. Kannattas pysyy kotona sielä Ankkiksella jos ei osaa alkeellisimpiikaan käytöstapoi. Hyi hemmetti, et hävettää sun puolesta!
..että ravintolaan mennään pitämään hauskaa ja nauraminen on sallittua, jopa suotavaa. Ja kenenkään
naista en ole missään seurassa koettanut iskeä. Joskus harvoin toki on mustasukkainen mies sitä epäillyt ja nyrkit pystyssä alkanutuhoamaan. Puhumalla ollaan aina selvitty ja joskus portsarin avulla.
Hupi-Lupissa on varsinkin ennen valomerkkiä joskus ihan villin lännen tunnelma, kun u:gilaiset vapautuu arjen paineista viinan avulla. Hyvä niin.