Aika lailla näyttää olevan taas videoita youtubessa. Hassuja veikkoja...
Titaanin fistaajat
Rohmu ja MCHammeri
174965
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
tuolta sivulta löytyy r0hmun tatuoinnit http://potku.net/forum/viewtopic.php?f=21&t=1787&sid=b51e32881420fb7ef6e108d3cbfb074b&start=330#p407534 muhahahahhaha!!!!!!!!!!!!!
Mistä ton hammerin tatuointigallerian löytää? Mulle kans!!
Ylialikouluttaja r0hmulta mistä löytää Jyri"TheHammer"Melartinin.Miten onko nämä kauhukaksoset hakannu vielä puolustuskyvyttömiä pappoja tai kiristäneet pikkulapsilta rahaa???
Viimeisimmän tiedon mukaan Jyri ei uskalla mennä edes Tampereelle.. :DDD ja on liikkunut juttua että itse hammeri (jyri) olisi turussa suorittamassa jotain tuomiota.. :DD
ole tämän vanhuksen pahoinpitelyyn pahemmin osallistunut. eipä ainakaan ole syytettä saanut ja on myös kakkavasaraa vastaan kyseisestä tapahtumasta oikeudessa todistanut.
check the facts dumbass
huuhaa r0hmu oli kyllä osallisena
Mitä kuuluu titanfist veikkosille???!!
joko ovat linnasta ulkona?
ROhmuu missä lienet.
Missä titanfist?
Missä Hammer?
Titan fistaajat , erityisesti herra Hammer rulaa!!
Aarniolaisten vasikka?
missä nämä veijarit nykyään pyörii
Merseedes... PENTS!
Taitavat olla nykyään aviossa keskenää.. molemmat hoonasivat toistensa anneleita.
Missä nämä toopet nykyään vaikuttaa???
MITÄ KUULUU INKEROISTEN SUURIMMALLE POJALLE TOIVO LÅNGILLE, KUN TORVI ON VAIENNUT?
Mutta missä on R0hmu?…
Onko rOhmua näkyny treeneissä?