Pöhköä kysellä täällä

Tajuan nyt, että tällä palstalla on pöljää kysyä uskon lujuudesta tai yleensäkään harjoittaa kristinuskoon liittyviä gallup-kyselyitä, koska palstalla tuskin vastailee monikaan normikristitty.

Onneksi Threemoles rupattelee arkisin. Vaikka varsinaista aisaa ei sivuttaisikaan, niin minä saan sitä kautta aina päiväannoksen sirkusta tai henkistä masturbaatiota. :-)

2

127

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gfyfhl

      Yleensäkin on älyllistä epärehellisyyttä ensin esittää kysymys ja sitten etsimällä etsiä siitä v-tuilun aiheita.

      Älykkyys on sitä, että osaa lukea vastaajan ajatuksia ja ehkä korjata kysymyksenasettelua. Älykästä henkistä kypsyyttä on myös ymmärtää vastakkaisia mielipiteitä ja niiden perusteluja, vaikka ei niitä itse hyväksyisikään.

      On myös ymmärrettävä, mikä ero on kritiikillä ja v-tuilulla.

      • Olen samaa mieltä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      18
      4221
    2. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      503
      2350
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      142
      1871
    4. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      76
      1484
    5. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      158
      1456
    6. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      9
      1254
    7. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      106
      737
    8. Olisitko maailmani?

      Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik
      Ikävä
      34
      724
    9. Mies miten tämä

      Tilanne ratkaistaan?
      Ikävä
      27
      711
    10. Lähdetkö nainen joku päivä mun kanssa Anttilaan?

      Katsomaan sisustustarvikkeita ja sit mentäisiin matkatoimistoon katsomaan matkoja?
      Ikävä
      25
      691
    Aihe