Sikaflunssa - rikollinen petos.

Mediatykki

Eu aloittaa laajat tutkimukset H1N1-rokotteen hämäristä taustoista ja lääkeyhtiöiden sisäpiirijunailuista:

http://thenewamerican.com/index.php/world-mainmenu-26/europe-mainmenu-35/2697-eu-to-investigate-who-false-pandemic-scandal

Googlella löytyy satoja sivuja aiheesta, moneen mediaan.

"EU to Investigate WHO and Swine Flu Pandemic as Pharma Scams"

Koska Suomen media herää tähän päivään, ja kertoo mitä maailmassa oikeasti tapahtuu eli kauanko vielä huijausrokotuskampanja saa maassa vapaasti ja rauhassa jatkua?




http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/WHOta syytetään ylilyönneistä sikainfluenssan torjunnassa/1135252110148

13

735

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aftonbladet

      THL antoi vaan propagandaa , sen mahdollisti hyväveliverkko tiedotusvälineiden kautta.

      THL sai valtavat rahat ja kansalle ei tihkunut puolueetonta tietoa taudista ja rokotteiden vaaroista. Kaikkea vääristeltiin ja pimitettiin, jopa THL laittoi omat propaganda henkilöt keskustelupalstoille kertomaan agendaansa, kun valhe alkoi paljastua.

      WHO:n toiminnassa oli sama juttu, koska pandemia asiantuntijat oli lääketehtaiden työntekijöitä. Eli WHO on myös rokotetehtaiden yhteistyökumppani, koska henkilöstö koostuu rokotetehtaiden väestä.
      Ruotsissa tästä uutisoitiin kovasti Aftonbladetissa , koska tapaus oli todella räikeä.
      Lääketehtaat teki tällä miljardien tuloksen.

      • Jo oli aikakin !!!!!

        Vihdoin ja viimein on kristillisdemokraattienkin palstalla alettu puhumaan asiaa! Tähän asti tätä palstaa ovat terrorisoineet hurmoshenkiset ja fanaattiset hullut, joille tärkein asia tuntuu olevan Israelin hirmutekojen puolustaminen.


      • psfh

        hallituksen saatananpalvojavapaamuurarit ottavat ensin helvetisti valtionvelkaa entisen päälle, ja sen jälkeen tätä velaksi nautittavaa kakkua tuhlataan samojen käsimerkkikavereiden tukemiseen ostamalla vaikka jotain rokotteita, johon sopiva sairaus puhkeaa kuin herran siunauksesta kuukautta sen jälkeen kun rokote on saatu patentoitua.

        ei ole ihme, että venäjän keisari yritti aikoinaan hävittää tuon loisryhmän maailmankartalta, ja saman tekisin minäkin, jos jokin parasiittiryhmä maatani tai sen kansaa uhkaisi; ulkoisesti kauniisti, mutta sieluttomasti ja rahanhimoisesti hymyillen.

        kuinka kauan tätä yhdysvaltojen maailmanlaajuista rikollisuutta oikein jaksetaan katsella ja ihmetellä?

        maa, jonka talous vaatii sitä, että sen täytyy koko ajan tapattaa oman maansa kansalaisia turhissa sodissa, joiden varassa maan sisäinen talous erittäin pitkälti pyörii.

        kun maan perustamisasiakirjat on aikoinaan kirjoittanut euroopasta karkoitettujen miljoonien rikollisten ja sosiopaattien jälkeläiset, niin tietäähän sen mikä siitä tuli - maailman suurin mafia, joka haluaa kaiken.

        tule apuun päivi, äläkä enää seiskassa - joka edustaa lehtenä oikeistorappiota pahimmillaan - kekkuloi.

        muutenkin kristilliset alkavat mennä aika oikeistolaiseen suuntaan.

        lienee puheenjohtajalähtöistä.

        herran rauhaa, saatana kuittaa.


    • Tolkun vaatija

      http://www.foodconsumer.org/newsite/...701100608.html


      Suomen rokoteohjelman johtaja on suoraan kytköksissä korruptiopesä WHO:hon, joten lienee selvää, että ei sitä omaa oksaa mielellään sahata, ja ministeri tuo vielä tukikeppejä tukemaan ja näyttää mallia kuinka huijausrokotetta otetaan.

      Vaan lieneekö rokote samaa kuitenkaan, kun Saksassa armeija ja poliitikot saivat oman ruiskeensa ilman uutta adjuvanttia?

    • Mediatykki

      http://www.iltalehti.fi/sikainfluens...01783_si.shtml

      Novartis-yhtiön pääjohtaja Daniel Vasella varoittaakin, että peruutuksia vaativat maat eivät voi odottaa ensi kerralla yhtä nopeaa palvelua kuin luotettavammat kauppakumppanit yms...

      Big Pharmaa alkaa näköjään vähän nyppimään kun kassakoneet eivät täytykään ennalta sunnitellun mukaisesti.

      Ja sitten kun nämä rikolliset taas lykkäävät vähän ajan päästä liikkeelle uuden rahastusviruksen ja rokotuksen sille, niin ne muistuttavat myös, että nyt eivät saa maat rokotetta niin äkkiä.

      Eli nyt aletaan jo siirtyä maailman valtioiden ihan avoimeen kiristämiseen, kun ei enää rokotekusetuskaan näille rikollisille riitä.

      Ja luvataan ikäänkuin se ensi rokotekertakin, jolloin jotain rokotetta tullaan taas "tarvitsemaan" kun kerran voidaan jo viruksia tehdä itsekin ja muutella vanhoja.

      Hyi helvetti mitä bioterrori- rokotehuijaus- ja kiristysrikollisuutta.

      • heil lääkejätti

        ja sitten kun nämä rikolliset taas lykkäävät vähän ajan päästä liikkeelle uuden rahastusviruksen laboratoriostaan ja testaamattoman rokotuksen sille, niin ne samalla muistuttavat myös jo nyt, että sitten eivät saa maat rokotetta niin äkkiä, jos sohlaatte lääkemafian kanssa.

        kuolis kaikki saatana, niin loppuis nää pelleilyt.


      • BigPharma
        heil lääkejätti kirjoitti:

        ja sitten kun nämä rikolliset taas lykkäävät vähän ajan päästä liikkeelle uuden rahastusviruksen laboratoriostaan ja testaamattoman rokotuksen sille, niin ne samalla muistuttavat myös jo nyt, että sitten eivät saa maat rokotetta niin äkkiä, jos sohlaatte lääkemafian kanssa.

        kuolis kaikki saatana, niin loppuis nää pelleilyt.

        Nythän tuo rokottaminen on paljon helpompaa, kun Suomeen saatiin uusilla sanamuodoilla oleva pakkorokotuslaki. Kun ei muuten kelvannut kunnolla sikapiikki, niin nyt sen saa antaa kaikille pakosta. Tai siis sen vastaavan, mikä sitten keksitään seuraavaksi rahastuspiikkiksi.


    • pakkko
      • Antti Kirstus

        Vaikka rokotefirma maksaisi jokaiselle rokotteen johdosta narkolepsiaan sairastuneelle (joita nyt on jo 53) kymmenen vuoden oikeudellisen viivytystaistelun jälkeen kymppitonnin, niin rokotehuijaus kannatti silti.


      • Anonyymi
        Antti Kirstus kirjoitti:

        Vaikka rokotefirma maksaisi jokaiselle rokotteen johdosta narkolepsiaan sairastuneelle (joita nyt on jo 53) kymmenen vuoden oikeudellisen viivytystaistelun jälkeen kymppitonnin, niin rokotehuijaus kannatti silti.

        Rokotefirma ei maksa mitään. Se ei enää halua maksaa korvauksia kuten aiemmin.
        Nyt ostajamaa ottaa vastuun jos tulee myytyä paskaa. He kieltäytyvät myymästä jos joutuisivat vastuuseen myrkkypiikeistään!


    • Anonyymi

      NYT ON PALJON ISOMPI RIKOS MENEILLÄÄN IHMISKUNTAA VASTAAN!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      179
      5645
    2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      103
      5584
    3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      180
      4566
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      51
      4023
    5. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      61
      3900
    6. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      31
      3556
    7. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      127
      1284
    8. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      17
      1106
    9. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      17
      958
    10. Jotenkin tämä

      tilanne taas eskaloitui ja saat mut roikkumaan täällä palstalla. Turhaan. Ei nämä tekstit sua koskaan tavoita. 😭
      Ikävä
      33
      950
    Aihe