Eu aloittaa laajat tutkimukset H1N1-rokotteen hämäristä taustoista ja lääkeyhtiöiden sisäpiirijunailuista:
http://thenewamerican.com/index.php/world-mainmenu-26/europe-mainmenu-35/2697-eu-to-investigate-who-false-pandemic-scandal
Googlella löytyy satoja sivuja aiheesta, moneen mediaan.
"EU to Investigate WHO and Swine Flu Pandemic as Pharma Scams"
Koska Suomen media herää tähän päivään, ja kertoo mitä maailmassa oikeasti tapahtuu eli kauanko vielä huijausrokotuskampanja saa maassa vapaasti ja rauhassa jatkua?
http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/WHOta syytetään ylilyönneistä sikainfluenssan torjunnassa/1135252110148
Sikaflunssa - rikollinen petos.
13
653
Vastaukset
- Aftonbladet
THL antoi vaan propagandaa , sen mahdollisti hyväveliverkko tiedotusvälineiden kautta.
THL sai valtavat rahat ja kansalle ei tihkunut puolueetonta tietoa taudista ja rokotteiden vaaroista. Kaikkea vääristeltiin ja pimitettiin, jopa THL laittoi omat propaganda henkilöt keskustelupalstoille kertomaan agendaansa, kun valhe alkoi paljastua.
WHO:n toiminnassa oli sama juttu, koska pandemia asiantuntijat oli lääketehtaiden työntekijöitä. Eli WHO on myös rokotetehtaiden yhteistyökumppani, koska henkilöstö koostuu rokotetehtaiden väestä.
Ruotsissa tästä uutisoitiin kovasti Aftonbladetissa , koska tapaus oli todella räikeä.
Lääketehtaat teki tällä miljardien tuloksen.- Jo oli aikakin !!!!!
Vihdoin ja viimein on kristillisdemokraattienkin palstalla alettu puhumaan asiaa! Tähän asti tätä palstaa ovat terrorisoineet hurmoshenkiset ja fanaattiset hullut, joille tärkein asia tuntuu olevan Israelin hirmutekojen puolustaminen.
- psfh
hallituksen saatananpalvojavapaamuurarit ottavat ensin helvetisti valtionvelkaa entisen päälle, ja sen jälkeen tätä velaksi nautittavaa kakkua tuhlataan samojen käsimerkkikavereiden tukemiseen ostamalla vaikka jotain rokotteita, johon sopiva sairaus puhkeaa kuin herran siunauksesta kuukautta sen jälkeen kun rokote on saatu patentoitua.
ei ole ihme, että venäjän keisari yritti aikoinaan hävittää tuon loisryhmän maailmankartalta, ja saman tekisin minäkin, jos jokin parasiittiryhmä maatani tai sen kansaa uhkaisi; ulkoisesti kauniisti, mutta sieluttomasti ja rahanhimoisesti hymyillen.
kuinka kauan tätä yhdysvaltojen maailmanlaajuista rikollisuutta oikein jaksetaan katsella ja ihmetellä?
maa, jonka talous vaatii sitä, että sen täytyy koko ajan tapattaa oman maansa kansalaisia turhissa sodissa, joiden varassa maan sisäinen talous erittäin pitkälti pyörii.
kun maan perustamisasiakirjat on aikoinaan kirjoittanut euroopasta karkoitettujen miljoonien rikollisten ja sosiopaattien jälkeläiset, niin tietäähän sen mikä siitä tuli - maailman suurin mafia, joka haluaa kaiken.
tule apuun päivi, äläkä enää seiskassa - joka edustaa lehtenä oikeistorappiota pahimmillaan - kekkuloi.
muutenkin kristilliset alkavat mennä aika oikeistolaiseen suuntaan.
lienee puheenjohtajalähtöistä.
herran rauhaa, saatana kuittaa.
- Tolkun vaatija
http://www.foodconsumer.org/newsite/...701100608.html
Suomen rokoteohjelman johtaja on suoraan kytköksissä korruptiopesä WHO:hon, joten lienee selvää, että ei sitä omaa oksaa mielellään sahata, ja ministeri tuo vielä tukikeppejä tukemaan ja näyttää mallia kuinka huijausrokotetta otetaan.
Vaan lieneekö rokote samaa kuitenkaan, kun Saksassa armeija ja poliitikot saivat oman ruiskeensa ilman uutta adjuvanttia? - Mediatykki
http://www.iltalehti.fi/sikainfluens...01783_si.shtml
Novartis-yhtiön pääjohtaja Daniel Vasella varoittaakin, että peruutuksia vaativat maat eivät voi odottaa ensi kerralla yhtä nopeaa palvelua kuin luotettavammat kauppakumppanit yms...
Big Pharmaa alkaa näköjään vähän nyppimään kun kassakoneet eivät täytykään ennalta sunnitellun mukaisesti.
Ja sitten kun nämä rikolliset taas lykkäävät vähän ajan päästä liikkeelle uuden rahastusviruksen ja rokotuksen sille, niin ne muistuttavat myös, että nyt eivät saa maat rokotetta niin äkkiä.
Eli nyt aletaan jo siirtyä maailman valtioiden ihan avoimeen kiristämiseen, kun ei enää rokotekusetuskaan näille rikollisille riitä.
Ja luvataan ikäänkuin se ensi rokotekertakin, jolloin jotain rokotetta tullaan taas "tarvitsemaan" kun kerran voidaan jo viruksia tehdä itsekin ja muutella vanhoja.
Hyi helvetti mitä bioterrori- rokotehuijaus- ja kiristysrikollisuutta.- heil lääkejätti
ja sitten kun nämä rikolliset taas lykkäävät vähän ajan päästä liikkeelle uuden rahastusviruksen laboratoriostaan ja testaamattoman rokotuksen sille, niin ne samalla muistuttavat myös jo nyt, että sitten eivät saa maat rokotetta niin äkkiä, jos sohlaatte lääkemafian kanssa.
kuolis kaikki saatana, niin loppuis nää pelleilyt. - BigPharma
heil lääkejätti kirjoitti:
ja sitten kun nämä rikolliset taas lykkäävät vähän ajan päästä liikkeelle uuden rahastusviruksen laboratoriostaan ja testaamattoman rokotuksen sille, niin ne samalla muistuttavat myös jo nyt, että sitten eivät saa maat rokotetta niin äkkiä, jos sohlaatte lääkemafian kanssa.
kuolis kaikki saatana, niin loppuis nää pelleilyt.Nythän tuo rokottaminen on paljon helpompaa, kun Suomeen saatiin uusilla sanamuodoilla oleva pakkorokotuslaki. Kun ei muuten kelvannut kunnolla sikapiikki, niin nyt sen saa antaa kaikille pakosta. Tai siis sen vastaavan, mikä sitten keksitään seuraavaksi rahastuspiikkiksi.
- pakkko
avautua. Muuten hukka perii.
http://www.anttiheikkila.com/index.php?kom=save&art=163&id=2#kom - Antti Kirstus
Vaikka rokotefirma maksaisi jokaiselle rokotteen johdosta narkolepsiaan sairastuneelle (joita nyt on jo 53) kymmenen vuoden oikeudellisen viivytystaistelun jälkeen kymppitonnin, niin rokotehuijaus kannatti silti.
- Anonyymi
Antti Kirstus kirjoitti:
Vaikka rokotefirma maksaisi jokaiselle rokotteen johdosta narkolepsiaan sairastuneelle (joita nyt on jo 53) kymmenen vuoden oikeudellisen viivytystaistelun jälkeen kymppitonnin, niin rokotehuijaus kannatti silti.
Rokotefirma ei maksa mitään. Se ei enää halua maksaa korvauksia kuten aiemmin.
Nyt ostajamaa ottaa vastuun jos tulee myytyä paskaa. He kieltäytyvät myymästä jos joutuisivat vastuuseen myrkkypiikeistään!
- Anonyymi
NYT ON PALJON ISOMPI RIKOS MENEILLÄÄN IHMISKUNTAA VASTAAN!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522075
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3301274Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.911166- 1491055
- 35928
- 67919
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59797Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta23796Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46759