Aprilli piloja!

sori nyt kun laitoin tän tänne, mut mitäpä siitä! elikkä , kertokaas hyviä aprilli piloja! ois kiva vaikka kertoo joku hyvä juttu mut sit ei oliskaa totta! siis jos nyt tajusitte.... mut tänne vaa viestiä/ehotuksia ja kokemuksia! :D
44583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kelloni näytti tänään jo 1.4.vaikka onkin vasta 31.3 :D

Äänestä

Laittaa suolaa hammastahnaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


syöSillii kirjoitti:

sori nyt kun laitoin tän tänne, mut mitäpä siitä! elikkä , kertokaas hyviä aprilli piloja! ois kiva vaikka kertoo joku hyvä juttu mut sit ei oliskaa totta! siis jos nyt tajusitte.... mut tänne vaa viestiä/ehotuksia ja kokemuksia! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu