ONKO SITÄ PAKKO TULLA PIMPUTTAAN JA PIMPUTTAAN SITÄ SAATANAN OVIKELLOO VAIKKA EI OLLA EES KOTONA, KOIRAKIN SAAMASSA SKITSOFRENIAN JATKUVASTA OVIKELLON PIMPUTUKSESTA!!!!!!!!
ja muuten seuraava tällainen tapaus teiltä ihme jehovilta menee suoraan poliisille naapurien avustuksella.
ja muuten seuraava tällainen tapaus teiltä ihme jehovilta menee suoraan poliisille naapurien avustuksella.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No parempi kait se on tulla ovista pimputtamalla, kuin ikkunoista helistämällä? Jokainen saa tietysti itse päättää ottaako ovikellon pois ja sulkeeko puhelimen, koska varmaan monelle tämä on todellinen ongelma.
kukaan jehovan todistaja ole vielä "pimputellut Saatanan ovikelloa". vai onko?
Meillä ei ole käyty ainakaan pariin kymmeneen vuoteen, vaikka järjestön palvontapaikkaankaan ei ole kuin parin kilometrin matka. Pari kolme kertaa muistan tungetun jotain postiluukusta sisään tänä aikana.