eli mistä vois kattoa täydellisten naisien jaksoja ilmaiseksi netissä?
jaksot ilmaiseksi =)
18
11401
Vastaukset
- kiitos, jo valmiiks
voisitko kertoo et miten noita voi kattoo?? klikkasin sen jakson nimeä, mut mitä sit pitää tehä?
- Täykkärifani
kiitos, jo valmiiks kirjoitti:
voisitko kertoo et miten noita voi kattoo?? klikkasin sen jakson nimeä, mut mitä sit pitää tehä?
Valitse 'Links'-luettelosta esim. megavideo tai zshare >Watch This Link! > Click Here to Play > paina nuolta.
- virusteninhooja
Voin vaan sanoa että tuollaiset kaikki sivustot mistä näkee ' ilmaiseksi " niin ne eivät ole aivan ilmaisia, itse olen tuolta joskus katosonut täykkäreitä, ja seuraavaksi rupesin katsomaan uusia tietokoneita. Turvallinen sivusto mistä näkee ilmaiseksi ja mistä ei tule viruksia niin on : showtv7.com. Sieltä näkee kaikkia sarjoja ja kausia. :)
- huono kielipää
mites saa tekstityksillä :D
- :-)
niin, löytyisikö mistään tekstityksillä ?:)
- Breee
Millä perusteella kaikki pitää saada ilmaiseksi?
- Idiotas!
ilmaiseksi siksi että ne tulevat ilmaiseksi telkkarissa, tai ruutu.fi.
- Jepjopulis
Nähtävästi ruutu.fi ei näytäkään jaksoja. Kiva kiva. Meni eilinen jakso ohi ja nyt en sitä näekään.. :(
- Putki-Mike
Tulee uusintana sunnuntai-iltana 11.3. (tai siis maanantain puolella) klo 01.35!
- Jepjopulis
Putki-Mike kirjoitti:
Tulee uusintana sunnuntai-iltana 11.3. (tai siis maanantain puolella) klo 01.35!
Joo, huomasin tuon, että tulee tuolloin yöllä uusintana.. Taitaa jäädä katsomatta. Harmittaa kyllä vietävästi, kun en oo ikinä maanantaisin tuohon aikaa tv:n äärellä ja oon luottanut siihen, että se tulee Ruutu.fi:in. Kiva kiva, kiitos nelonen! En omista tallentavaa boksia.. :(
- down_loading
itsekki kulutin äsken reilut puoli tuntia viime viikon jakson tekstityksien metstästämiseen, mutta eihän niitä löytynyt millään :( ainaki 10 muulla kielellä löyty uusimmatki jaksot. 8 kauden 3.jakso tais olla uusin minkä pysty kattomaan suomeksi.
- mesossi
Kannattaa opetella englantia, niin ei tarvitse mitään suomitekstejä. Vitsit avautuvat muutenkin paljon paremmin englanniksi. Jos on vaikeaa pysyä perässä, kannattaa laittaa enkkutekstit.
- tirronen
Joo justiinsa juu - kannattoo opetella vieraita kieliä niin ei tarvii sitä sanakirjoo tahi tekstitystä - näin se vuan on :D hölökynkökölökyn!
- täykkärit!!!
ärsyttävää, mistää ei löydy mitää mist voi kattoo niit jaksoi
- apujaaaa
mikä noista on siis se turvallinen? :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann3102423Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys161830Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel651693Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2201410- 941396
Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1861180Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1431023TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p201000Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v60993Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak168962