Lopultakin se myönnetään - WHO nöyrtyi lääketehtaiden vasalliksi! Pojat, meitä on KUSETETTU!
http://tinyurl.com/ydc4p2t
http://tinyurl.com/ydc4p2t
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mutta sinä et puhu siitä, mikä on tämän kaiken PAHUUDEN takana!!!
http://coat.ncf.ca/our_magazine/links/53/rockefeller.html
http://www.israelect.com/reference/WillieMartin/NEWS-11.htm
ku noin juutalaisia vihaa
Todella paljon tutkittua tietoa, ja uusinta tutkimusta.
http://lehti.samizdat.info/2009/11/24/3763/
Tuo on vain sitä, että sama kuin rikollinen on jäänyt kiinni ryöstettyään pankin, ja sieltä vaikka 1000 000 euroa.
Hän on jäämässä kiinni, niin hän myöntää, "minä varastin kyllä sen 10 000 euroa, olen pahoillani." ja odottaa, että asia jää siihen, sekä hänelle jää sitten 990 000 euroa ryöstövoittoa, sekä sama organisaatio voi jatkaa rikollista touhua ( WHO, sekä myös EU).
EU:n takana on aivan samat tahot, mitä on WHO:n takana.
EU on suuryrityksiä varten, ei ihmistä varten.
WHO edelleenkin on World Hell Organization.
EU ei tutki yhtään mitään, se on samaa pahuuden sakkia, EU heittää vain sumuverhoa, eli myöntää vain sen pienen tarpeellisen, mitä täytyy myöntää, ettei EU:n uskottavuus mene.
EU nyt ajaa vain kv. lääkejättien myrkkyjen myyntiä, EMEA on täysin vitsi, joka totesi ja suositteli tätä sikainfluenssarokotetta lämpimästi, sekä käytti testeissä aivan eri sikainfluenssarokotetta, missä on skvaleenia dramaattisesti vähemmän, kuin markkinoille tuotu rokote, kun mm. suomalaisille piikitetty rokote.
http://talousdemokratia.blogspot.com/2010/01/rokotusgate-intian-tv-paljastaa-suomen.html
THL olisi lakkautetttava, sen johto olisi erotettava välittömästi ja aloitettava rikostutkinta, vai mitä tässä vielä pitää tapahtua?
http://www.taloussanomat.fi/terveydenhuolto/2009/12/14/ruotsalaislehti-suomalainen-asiantuntija-salasi-kytkoksensa/200925540/12
Ja YLEn ja MTV3n toimittajat haastattelivat tuota Juhani Eskolaa tyyliin, "kansa on tyhmää, kerro sinä viisas THL-setä, että kannattaako kaikkien nyt ottaa sikainfluenssarokote, ja Juhani-setä sitten valisti, että kaikkien kannattaa ehdottomasti ottaa tämä sikainfluenssarokote".
ei helvetti ja hohhoijjaa!!!!
Kaikkiin vaivoihin löytyy lääkkeet!
jo viimeistään syksyllä 09, jos omistaa hitusenkaan maalaisjärkeä. ...Täälläkin hyvin moni onneksi. ...Muutama sokea bisneshörhöjen fanittaja eräs Tiedemies etunenässä ovat puolustelleet kusettajia viimeiseen asti ja kannustaneet ihmisiä riskeeraamaan terveytensä. ...Epäilijät ovat olleet vähä-älysiä ja mitään tietämättömiä ja heidän kommenttejansa on vääristelty koko ajan.
Kuitenkin sekin on ollut jo pitkään selviö, että yksi koko kusetuksen tärkein hämääjä on ollut juuri tarkoituksella valmistettu, koostumukseltaan mahdollisimman vakuutava rokote. Sen avulla ihmisiä on yritetty vakuuttaa uskomaan, että nyt on tosi kamala tauti kysymyksessä, josta voidaan pelastua vain kovilla myrkyillä. ....Paremmin ei taida kukaan tietää, mitä piikki aiheuttaa, ...ainakaan sikiöille ja lapsille. ...Tai jos joku tietää, niin silloin kyse on vieläkin pahemmasta kuin pelkkä kusetus.
Paljonkohan tulee olemaan loppulasku? Muutaman vuoden sisällä lasten ja nuorten vakavat verisairaudet ja monet muutkin kallista hoitoa vaativat kuolettavat sairaudet, syövätkin, tulevat lisääntymään räjähdysmäisesti? ...Mitä todennäköisimmin suurimmat kärsijät tulevat olemaan rokotteen ottaneet raskaana olleet ja heidän perheensä. Saadaankohan äidit piikille pakottaneet THL:n virkamiehet ikin vastuuseen? Tuskinpa.
Toivotaan, toivotaan, toivotaaaaaaaaannnnnn, että joskus luomme toisenlaisen maaaaaannnn...,
...kaukana se on mut toivo jää.
Olen miettinyt ihan samaa, että täytyy olla todella pösilö, jos enää tuon rokotteen ottaa.
Tosin, jos seuraa vain suomen keskittynyttä valtamediaa, eikä osaa englantia, niin silloin on vaarana olla vielä aivopesun uhri.
Mutta tänä aikana, vain pösilöt seuraa valtamediaa totuuden tuojana, valtamediaa on tosin mielenkiintoista seurata siten, että miten se alitajuisesti yrittää suggeroida ja aivopestä ihmisiä tekemään tietyn agenda mukaan, kuten että ehdottomasti pitäisi ottaa tämä terveydelle erittäin haitallinen, ellei pitkässä juoksussa fataali rokote.
mennyt gynproffa halpaan, hah hah...
Sikainfluenssa on levitessään ollut vähemmän tappava kuin alkuvaiheen havainnot siitä antoivat ymmärtää. Vähemmän tappava ei kuitenkaan tarkoita, etteikö tauti olisi vaarallinen ja sellaisena tarpeellinen rokotteilla torjua. 41 kuollutta Suomessa ei ole mielestäni mikään virnistelyn aihe; jokainen ihmiselämä on arvokas.
Itse en suinkaan käynyt rokotettavana, koska pelkäisin kuolevani sikainfluenssaan vaan siksi, että rokotuksen haitat ovat sairauden haittoja merkittävästi pienemmät, enkä erityisemmin pidä sairastamisesta.
Minulle ei tuota pienimpiäkään vaikeuksia hankkia tietoa useasta lähteestä ja usealla kielellä. Pidän kuitenkin tiukan lähdekritiikin, enkä usko jokaista nettisaittia, vaikka amerikaksi olisi kirjoitettukin. Pitää ymmärtää, että asiassa on liikkeellä monen moista tossunkuluttajaa mitä ihmeellisimpien motiivien kanssa. YK-järjestöjen, EU:n ja Suomen viranomaisten epäileminen salaliitoista lääketeollisuuden kanssa ei ole kovin älyllistä.
joskus ole aiheellista epäillä, että bisnes ei aina tunne vastuuta ihmishengistä? Sotateollisuuskin on joillekin "vain" bisnestä. Mitä enemmän maailmalla soditaan, sitä enemmän aseet menevät kaupaksi. Eikä siinä paljon mietitä, kuinka moni viaton kuolee.... Sama tauti vain näkyy nyt entistä selvemmin lääkebisneksessäkin.
On aivan aiheellista tietää, että yritysten päätavoite on voiton tuottaminen. Rokotebisneksessä tavoite ei kuitenkaan toteudu, jos maksavat asiakkaat tapetaan. Kelles niitä mömmöjä sitten myydään?
Ei lypsylehmiä tietenkään kannata tappaa, vaan ainoastaan varmistaa että lypsy on jatkossakin tuottavaa.
Nyt tehdään rutkasti rahaa, ja samalla sairastutetaan suuria ihmismassoja pienellä viiveellä tietäen tarkoin mitkä sairaudet tulevat lisääntymään. Näin jo etukäteen voidaan varautua tiettyjen lääkkeiden kysynnän kasvuun, sekä patentoida uusia lääkkeitä joilla pysyä edellä kilpailijoita. ...Ja bisnes kukoistaa tulevaisuudessakin.
Jos olisin tunteeton, röyhkeä, sikamainen ja sikarikas lääketehtaan omistaja, niin juuri noin voisin toimia. Ja järjestäisin pandemiajulistuksen varmistamaan että minua ei voida syyttää tai vaatia vahingonkorvausiakaan mistään.
USA:n CDC on myös sotilaallisessa käytössä, sen laboratoriossa on tehty mm. näitä, vain pieni jäävuoren huippu.
http://fi.wikipedia.org/wiki/MKULTRA
Ihminen joka ei ajattele mitään tärkeää, vaan tekee vain zombiemaisesti töitä, sellainen on todellisten kontrolloijien ihanne ihminen, tai nykyäänhän ihmistä kutsutaan jo kuluttajaksi.