Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Eturauhasen kiihotus

En kiihotu esineistä pyllyssä. Jos jotain työnnän takapuoleeni niin erektio yleensä katoaa tai sen saaminen on vaikeaa.
Teen sen kai jotenkin väärin kun en saa mitään fiiliksiä.
Minkälainen sauvan tulisi olla tähän tarkoitukseen? Olen kokeillut Lady Fingeriä (pieni dildo) ja sellaista n.20 cm pitkää aika paksua (silikooni?) dildoa. Nuo ovat kai tarkoitettu oikeasti naisen vaginaan, ei miehen pyllyyn. Lisäksi olen kokeillut Nexus(?)-merkkistä eturauhasen kiihottamiseen tarkoitettua kapistusta. Anaalitappia en ole kokeillut.
Millä ja miten te jotka saatte siitä kiksejä sen teette?
76706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kokeile/tunnustele pelkästään sormillas, ne kyllä ylettyy eturauhaseen ja tunnetkin sen sormillas, niinhän ne lääkäritkin sen tunnistaa ja tuntee jo heti yhdellä työnnöllä sen koon ja kunnon, hiero kevyesti sormenpäälläs eturauhasta, niin siitä niitä kiksejä tulee jos on tullakseen, niin ja käytä jotain rasvaa, tunnusteleminen on silloin helpompaa, harvoin dildoilla saa eturauhaseen sellaista tuntumaa, että se sais aikaan kunnon kiihottumista, esim, paljaalla pantaessa terskan reuna hieroo just sopivan pehmeästi eturauhasta, kumi latistaa terskaa sen verran, ettei se tunnu tarpeeks kunnolla ja usein kumi kuumottaa hangatessaan liikaa ja tuottaa enemmän kipua kuin kiihotusta (tietysti ilman kumin omalla vastuulla)

Äänestä

>> En kiihotu esineistä pyllyssä.
>> Jos jotain työnnän takapuoleeni niin erektio yleensä katoaa tai sen saaminen on vaikeaa.

Älä rassaa pyllyä, jos se ei sua kiihota.

Äänestä

Itselle paras rasvattu paljas sormi jolla hyväilee aukkoa, ja korkeintaan sisälle 3-4cm verran sillä juuri siinä suulla herkin kohta, lähellä eturauhanenkin. Joskus laittanut 10cm, pitkän muovisen tapin sisälle halk 3cm, ja lentää hyvin kun tapilla ensin siinä suulla härnännyt, jättänyt sisälle jonka jälkeen kalulle käsittely.

Äänestä

suunniteltu tekokyrpä.

Äänestä
  • Käytän silloin tällöin runkatessa erilaisia pepputappeja ja sauvoja. Kiihottavat kovasti. Välillä edesauttavat valtavaan seisokkiin, joskus taas kyrpä lerpahtaa. Molemmissa tapauksessa runkkaus kuitenkin onnistuu ja lastit lentää voimalla. Orgasmin tunne on sama, onko kovana vai lerppuna.

    Äänestä

on aneros. Se on tarkoitettu juuri tuohon touhuun. Saa erotiikkaliikkeistä. Googlaa aneros niin näet mistä on kyse.

Äänestä

Buaahaa, taas jatketaan jauhaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äxmies kirjoitti:

En kiihotu esineistä pyllyssä. Jos jotain työnnän takapuoleeni niin erektio yleensä katoaa tai sen saaminen on vaikeaa.
Teen sen kai jotenkin väärin kun en saa mitään fiiliksiä.
Minkälainen sauvan tulisi olla tähän tarkoitukseen? Olen kokeillut Lady Fingeriä (pieni dildo) ja sellaista n.20 cm pitkää aika paksua (silikooni?) dildoa. Nuo ovat kai tarkoitettu oikeasti naisen vaginaan, ei miehen pyllyyn. Lisäksi olen kokeillut Nexus(?)-merkkistä eturauhasen kiihottamiseen tarkoitettua kapistusta. Anaalitappia en ole kokeillut.
Millä ja miten te jotka saatte siitä kiksejä sen teette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu