Pezhman Ahmadi, Suomi-neidon

Nyt puhuu tuoreen missin poikaystävä Ahmadi:
http://www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml?1035542
132552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat
  • ihan tyypillinen muovinen bimbo-mimmi...

    ..luuli ettei Yhdysvalloilla ole pääkaupunkia...ziisus!
    Onkos käynyt mitään koulua koskaan?

    Äänestä

  • huhhuhh-h kirjoitti:

    ihan tyypillinen muovinen bimbo-mimmi...

    ..luuli ettei Yhdysvalloilla ole pääkaupunkia...ziisus!
    Onkos käynyt mitään koulua koskaan?

    Mikä on ziisus? Sisuko?

    Äänestä

  • eri-mies kirjoitti:

    Mikä on ziisus? Sisuko?

    on tietenkin ääntämyksen mukaan kirjoitettu englannin kielen sana "Cheeses", "Juustot"!

    Äänestä

  • eri-mies kirjoitti:

    Mikä on ziisus? Sisuko?

    kiesus

    Äänestä

  • kiesus. kirjoitti:

    kiesus

    Jessus.

    Äänestä

  • Essikin oli aika fiksu, mutta häntä edellinen fiksu, onko sellaista ollutkaan?
    HINI-juttu oli vitsi, kolmion kulmien summa olisi saanut olla tiedossa ja Usa:n pääkaupunki, mutta muut kysymykset yhtä roskaa, joita ei mitään tarvetta tietää.
    Koulutodistuskin ihan kelvollinen.

    Äänestä

  • M. Mohammed kirjoitti:

    Jessus.

    o vähä sama ristus

    Äänestä

Siunamme ja tulkoon Herran Henki Häneen näyttämään Vapahtaja hänelle että tulee mallikansalainen..

Äänestä

kaverin viime vuoden tulot huikeat 18500e... todellinen pisnesmiäs!

Taitaa siis rellestää
a) isin rahoilla
b) pimeillä tuloilla
c) velaksi?

oli miten vaan, aikas typerää revitellä porscheilla ja muilla sekä samaan aikaan
ilmoittaa tuloiksi tuollainen köyhyysrajan alapuolella olevat tulot.
Verottajaa kenties kiinnostaa?

Äänestä
  • pigmenttisuoja

    Äänestä

Hei, älkää nyt morkatko kunniallista liikemiestä jolla on varaa panna (rahaa Viiviin). Herran kaikki liiketoimet ovat aivan varmasti laillisia, ja verot on maksettu. Miksi ei olisi. Nyt kun on Seiskan sivuille päästy, niin sieltäkin tulee lisätuloa tasaiseen tahtiin. Samaan aikaan perustellaan firmoja, jotka tulevat kannattamaan todella hyvin. Ja saadaan siten taas Seiskaan uusia otsikoita. Ja jos muut hommat tökkii, niin ainahan Pezhman voi hakea seuraavaan Big Brotheriin, josta saa sitten voittajana 50K eur, kun kaverit soittaa sen voittoon.

Äänestä

se vasta oli apina.. meni filippiineill jonkun natsi apinan nussittavaksi. sen filippino-apinan businisissa ei ihmis-hengellä ollut 10 egen hintaa.. se vasta apina oli...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


poikaystävä. kirjoitti:

Nyt puhuu tuoreen missin poikaystävä Ahmadi:
http://www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml?1035542

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu