TAPOLA/NYKÄNEN ON-OFF JATKUU???

IS kertoo että ERO olisi taas jaälleen kerran PERUUTETTU??eli kansan ikioma saippuasarja taitaa edelleen jatkua
eipä muuta kuin uusia käänteitä ja tapahtumia odottelemaan !!!sekä HUIMIA LÖÖPPEJA HAHAHAHHHA
HAHAHAH voi pyhä yksinkertaisuus !!!!!!!
7137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

jompi kumpi tuosta pariskunnasta päsee taivasosastolle ??? on ne niin rajun tuntuisia ne niiden RIIDAT !!!
EIKÖ NE TAJUU LOPETTAA AJOISSA ????

Äänestä
  • tarvitaan. Jos joku tienaa "verissäpäin", se on hänen oma asiansa.
    Joskus tienestityö on vaarallista, tai ainakin vammauttavaa, kuten esim jääkiekko.

    Äänestä

mua ei ainakaa enää kiinnosta...

Äänestä

on tässä maassa ihan riittävästi. Nämä nyt sattuvat olemaan julkkiksia ja kansaa kiinnostaa. Suomalainenhan lukee mielellään juttuja niistä, joilla menee huonosti, toisten menestys on jo ihan liikaa ja kateus jyllää. Tosin Nykäsiäkin voi kadehtia, sillä onhan Merkalla merkittävää omaisuutta.

Äänestä

Pelastakaa Matti ennen kuin on myöhäistä!

Kohta taas tulee uudet tapahtumat ja lööpit kun on saatava kansan huomio pois Suomea johtavien pyrkyrien päätöksenteosta. Veikkaan että seuraavat tapahtumat ajoitetaan niin että eduskunnassa viedään läpi uusi laki lääketutkimuksista, jonka jälkeen viranomaiset voivat ottaa lapsia lääkekokeisiin ilman vanhempien lupaa ja jopa kertomatta vanhemmille.

Äänestä

moista soopaa. Uutinen ei olisi edes aloituksen arvoinen. Mutta menköön samaan kastiin kuin palstan taso nykyisyydessään on. Avonaisen alhainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laiffi 50/60 kirjoitti:

IS kertoo että ERO olisi taas jaälleen kerran PERUUTETTU??eli kansan ikioma saippuasarja taitaa edelleen jatkua
eipä muuta kuin uusia käänteitä ja tapahtumia odottelemaan !!!sekä HUIMIA LÖÖPPEJA HAHAHAHHHA
HAHAHAH voi pyhä yksinkertaisuus !!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu