Monista naisista on jotenkin nöyryyttävää kun mies laukeaa suuhuun tai naamalle. Laukeavathan naisetkin kun mies antaa suuta ja sottaista touhuahan se on. Siinä on naisen alapää limainen eikä miehet pillitä mitään ja ala kyökkiin tai kauhistele sitä.
Ikuinen itku spermasta
8
2557
Vastaukset
- Kommentoija.
mies ei ole nirppanokka, joka tekee joka tikusta asiaa ja koettaa tehdä itsestään marttyyriä.
- tipu_83
toisista kiihottavaa. Itse tykkäisin tuosta, niinku suuseksistä yleensäkin. Ironista kyllä, mieheni ei ole erityisen innostunut siitä. Joskus ollaan kyllä harrasteltu, mutta kiihottavampaa on jos se miehen mielestä on aivan upeaa, eikä vain "ihan kivaa"..
- päiväuni
En halua tulla sotkemaan onneanne, mutta sinun lailla tuntevan kanssa voisi kokea huikeita elämän huippuja. Sulakaa iloksenne toistenne syliin!
- pössö
Et taida tietää naisen anatomiasta kauheasti? Harva nainen saa lauetessaan ejakulaation, eli erittää kirkasta nestettä niin, että miehen kasvot tai huulet kastuvat. Mielestäni jokainen kokenut mies tietää kyllä, että naisen alapää on normaalistikin aina hieman kostea. Sen kuuluu olla kostea, koska toisekseen kosteus pitää limalavot kunnossa ja estää pöpöjen pääsyn sisäelimiin.
Itse nautin sperman nielemisestä, mutta naamallieni en sitä ota. Mieskin pystyy antaessaan naiselle suuseksiä estämään sen, ettei nainen mahdollisesti pääse laukeamaan naamalle. Oletko kuullut kasvojen kääntämisestä pois päin? Sinulla on nivelet ja lihakset, käytä niitä! - ni
Eihän naisen tarvitse ejakuloida että limaa lentää. Kaikkihan sen tietää etä juuri kun nainen saa orgasmin emätin erittää enemmän kosteutta kun normaalisti.
Outo jutta. makuja on monia. Itse pidän miellyttäväni vaimoni kasvojen nuolmista kun vieraat ovat lauenneet hänen kasvoille.
- l......
Minä naisena rakastan sitä että mies laukeaa suuhuni ja useimmat kumppanini ovat kokeneet sen itsekin kiihottavana saadessaan laueta suuhuni. Mitä nöyryyttävää suuhun/kasvoille laukeamisessa voi naisten mielestä olla? Ehkä se on se maku joka useimpia hirvittää..?!
- Kielellä koreasti
Jos et tosissasi koe sitä nöyryyttävänä, niin nauti siitä. Miehenä minäkin nauttisin naiseni suuhun laukeamisesta vain siinä tapauksessa, että olen varma hänen nautinnostaan. Minäkin nautin siitä, että kielelläni saan naisen kiemurtelemaan mielihyvästä. Molemmin puolin suuhyvä on parasta, mitä toisilleen voi antaa!Tämä ei vain ole tänään minun arkipäivää. Tuntuisi huikealta kokea sinunlaisesi kanssa nuo hetket.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1461100- 511092
Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle601055Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen
Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu44807Nyt tiistain galluppi alkaa....
Kuka on sun elämän rakkaus? Ketä kaipaat edelleenkin? Nyt nimiä vaan rohkeesti tuohon alle.Tää on ikäväpalsta, eikä mikä55788Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa
Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo69785Miten aiot saada kaivattusi?
1) loukuttamalla 2) kidnappaamalla 3) huijaamalla 4) jokin muu, mikä?54735Rakastan ja ikävöin sinua
Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä54720KIIKKUSTUOLI
Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin71701- 32652