Hyvinkö kökkii Fintoton sivut?

kopoti-kop

Ainakin tämmöisellä vanhalla jauhinkoneella saapi pelata aika paljon ennen pelin sulkeutumista, mikäli aikoo mukaan vetoihin.

Mites toisilla?

5

475

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tottooja

      surkeuksien surkeus koko uudistus

    • totoveikko..

      Kyllä mulla pelit pelaa ihan kuin ennenkin tosin pelasin ennakkoon siekun tarkoitat viimetinkan pelejä,tökkikö tosiaan,täytyy huomen lounasraveissa testata jotain kaksaripelii, mutta mistä löytyy pelihistoria osasto,kun pitäis tarkistaa mitä olet pelannut tai voittanu.Kyllä tää uudistus on hyvä monessa kohtaa esim V4 prosentit ja pienimmät troikka ja Duo kertoimet näkyy nyt samalla kun pelaat ilman ylim klikkausta.Tohon uuristukseen kun tottuupi niin parempihan siittä tullee ainakin pittäis.

      • kopoti-kop

        Samaa pelihistoria -osiota itsekin olen etsinyt. Ilmoitelkaa, kun joku löytää...

        Juu. Minusta pelit eivät lähde yhtä sujuvasti kuin ennen. Varmaan on osansa tällä "jauhinkoneella", josta kuuluupi jauhin-jauhin, kun pitäisi vähänkin raskaampia hommia käsitellä. Uusi kone ostoon, niin josko alkaisi olla homma riittävän sujuvaista.


      • kopoti-kop
        kopoti-kop kirjoitti:

        Samaa pelihistoria -osiota itsekin olen etsinyt. Ilmoitelkaa, kun joku löytää...

        Juu. Minusta pelit eivät lähde yhtä sujuvasti kuin ennen. Varmaan on osansa tällä "jauhinkoneella", josta kuuluupi jauhin-jauhin, kun pitäisi vähänkin raskaampia hommia käsitellä. Uusi kone ostoon, niin josko alkaisi olla homma riittävän sujuvaista.

        Löytyi kuitenkin:

        Ylhäältä "PELITILI" ja sieltä "TILITAPAHTUMAT". Suora klikki olisi kyllä parempi, joten ehdotan tuota Fintotolle.


      • totoveikko
        kopoti-kop kirjoitti:

        Löytyi kuitenkin:

        Ylhäältä "PELITILI" ja sieltä "TILITAPAHTUMAT". Suora klikki olisi kyllä parempi, joten ehdotan tuota Fintotolle.

        tattis ku löysit pelihistorian..kyllä mieki meinasin klikata tilitapahtumat mutta en sitten tehny sitä kun luulin että ne on jotain rahajuttuja,olis taas pitäny olla vaan utelias ja klikata kaikki paikat,suoraa linkkiä ootellessa ,,moro!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      133
      9603
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      168
      6112
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      167
      5424
    4. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      30
      5378
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      4
      4448
    6. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      57
      4337
    7. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      88
      3541
    8. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      78
      3499
    9. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      2971
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      126
      2927
    Aihe