Häirikkö puskat kuten Utarerasva, Tummeli-Tenho ja Liaanissa roikkuva räkäTaazan bannissa!!!
Ilouutisia!
Onnen päivä!!!!
10153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mistä tiedät?
Voi Veera parkaa !!!!
ja kotka myös bannissa.
Kotkahan yrittää välillä edes rauhoittaa palstaa ja tekee aloituksia, joiden ei pitäisi ärsyttää ketään. Mutta puskista aina tulee paskaa niskaan. Nyt se on loppu ainakin noilta kahdelta, mutta sinähän jäit.
Kotka on suurin syyllinen tämän palstan tilaan...hän on pilannut kaiken täällä omalla jääräpäisellä asenteellaan ja provoillaan.
Sinäkö olet sitten puhdas pulmunen? Tuosta asenteesta, "puskilla" se on pahempi. Huudellaan raukkamaisesti seinän takaata toisen henk. koht. tietoja ja muutenkin ärsytetään. Provotkin tulevat pääasiassa puskista.
että asettuu poikkiteloin puskien paskanheittoa vastaan, niin sitten minäkin olen jääräpäinen.
Pitääkö olla niin herkkä, että menettää hermonsa pikku provosta? Sietäisi puskien ajatella sitä, että itse käyttäytyvät vähintään yhtä huonosti kuin haukkunsa kohde.
Jääräpäisiä ollaan..mutta sillä ei ole enää merkitystä tässä et onko "puska" vai puskissa oleva.
taas illan show alkaa.:/
Ole huoleti.