Onko tietoa tästä?
Heillä on tarjous 38e mutta eikös tähän tule vielä 10e lisäksi päästömittauksesta?
http://www.katsastusmies.fi/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=11
Heillä on tarjous 38e mutta eikös tähän tule vielä 10e lisäksi päästömittauksesta?
http://www.katsastusmies.fi/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=11
Vastaukset 7
Vanhimmat
19e päästömittaus ainakin täällä etelä hämeessä ,noin halpaa päästömittausta en tiedä olevan..eivät ilmota kokonaishintaa joka on kyllä vähän arveluttavaa markkinointia
täällä et hämeessä maksoin 42 19=61e kaikenkaikkiaan siis lisäyksenä..tosta kun olis saanu sen 4e pois minkä sä maksat tre:lla niin 57e olis vaan ja jo kohtuullista
48 euroa, tai
48 18 euroa, tai
48 18 15 euroa, tai
48 30 euroa.
Moni kauppakin syyllistyy arveluttavaan markkinointiin, eli eivät ilmoita ostostesi kokonaishintaa ennen myymälään saapumistasi!
hintahan on se 38 ekua päästömittaus jos sitä ei ole korjaamolla tehty ja siitä ei ole todistusta.
mittaus voimassa 3kk. päästöjen hinnat vaihtelee mutta näytti ne olevan hinnastossa, vaihtoehtoja Bensa, bensa obd ja diesel..
siitä laskemaan
http://www.lempaalanautokatsastus.fi/
Lempäälän katsastusasema ilmoittaa mainoksissa reilusti myös päästöhinnat eli taitaa olla pirkanmaan halvin edelleen.
katso www.katsastushinnat.fi