Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

So hard kokemukset

http://www.voimamesta.com/cat/product_details.php?p=609

Onko kellään kokemusta So hard- kapseleista.

Sivulla luvataan Cialiksen kaltaista erektiota ja kestoa.
1427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toisesta keskustelusta:


Melkein kokeiltava itse.. skeptikko..20.1.2010 15:31
jos haluaa tietää totuuden. Kehujat voivat olla myynninedistäjiä, jotka ovat mukamas saaneet apua tuotteesta ja keksivät tai kopioivat netistä uskottavan kuuloisia tarinoita parantumisista.

* VASTAA
* Kerro kaverille:
* Ilmoita asiattomasta viestistä
*

00
Olen kokeillut muutamaa oikea impo20.1.2010 18:03
Olen kokeillut muutamaa noista luontaistuotteista sekä Viagraakin ja voin vakuuttaa, että ensin mainitut ovat täyttä puppua. Ne maksavat saman verran kuin oikeat erektiolääkkeet ja niiden teho perustuu lähes täysin placebovaikutukseen. En tiedä yhdenkään sellaisen ihmisen, jolla olisi aito, oikea ja lääkärin diagnosoima erektiohäiriö, saaneen apua rohdoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mdmd kirjoitti:

http://www.voimamesta.com/cat/product_details.php?p=609

Onko kellään kokemusta So hard- kapseleista.

Sivulla luvataan Cialiksen kaltaista erektiota ja kestoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu