Ennen tätä,

tälle palstalle oli ilmestynyt 2 viestiä 24h:n sisällä. Mita tama tarkoitta? Ollako kommunismi havinnut Suomesta?

Missä te kommarit oikeesti ootte?
4279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikeet ihmiset ei tuijota tietokoneen näyttöön 24/7

Äänestä
  • 3 sekuntia, kun sen viestien määrän tarkistaa tuolta sivun ylälaidasta. Mut tosiaan, missä vitussa ne kommarit oikeen on?

    Äänestä

  • suunnilleen kirjoitti:

    3 sekuntia, kun sen viestien määrän tarkistaa tuolta sivun ylälaidasta. Mut tosiaan, missä vitussa ne kommarit oikeen on?

    tää nyt ehkä tarkoitti että ne komut ei kyttää täällä eikä sua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kommarit kyykkyyn kirjoitti:

tälle palstalle oli ilmestynyt 2 viestiä 24h:n sisällä. Mita tama tarkoitta? Ollako kommunismi havinnut Suomesta?

Missä te kommarit oikeesti ootte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu