Vihainen

Taas tuli ostettua Alibi-lehti ja jo heti ensiaukeammlla silmiin pisti kertomus nuoresta naisesta joka hyppäsi / pudottautui ikkunasta karkuun puukottavaa Miesystäväänsä..ja lopulta kuoli !

Eikö näitä puukottavia / naistaan pahoipiteleviä..etc Miehiä voisi yksinkertaisesti viedä saunan taakse ???
Tai no..ei ne ehkä Miehiä ole vaan huonon itsetunnon omaavia keskenkasvuisia kersoja..siis pilttejä suoraan sanottuna...!
Oikeat Miehet eivät toimi noin !!

Noi piltithän voisi vaikka rikoksen jälkeen laittaa maistamaan omaa lääkettään...raiskaajilta vois leikata pallit pois..eihän ne ymmärrä edes miten niitä käyttää!
Naistaan puukottaneet ja pahoinpidelleeet piltit taas voi laittaa kokemaan omaa lääkettään..tai yksinkertaisesti viedä sinne saunan taakse !!

Nimimerkillä Mies isolla M:llä
17201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

On turha syytää rahojaan Alibin tapaisiin sensaatiolehtiin.

Koko juttu voi olla tuulesta temmattu tarina!

Äänestä
  • Kyllä ne Alibin jutut ihan totta ovat.

    Äänestä

  • sensaatiolehti, kaikki pitää paikkansa mitä siinä lehdessä kerrotaan toisin kuin vaikka 7 päivää lehdessä.

    Äänestä

  • ADds35 kirjoitti:

    Kyllä ne Alibin jutut ihan totta ovat.

    ...Alibin jutut on totta...sä sen ainakin ymmräsit..!!

    Äänestä

ja luet moista paskalehteä! Mikähän se sunkin ongelmasi on - maailmasta et ainakaan mitään tajua. Lue lehtiäsi ja ole hiljaa.

Äänestä
  • Katsoppas alaspäin..niin huomaat valkoiset tennissukat jaloissas..*hirnuu naurussa*

    Äänestä

Nainen pahoinpitelee vähintään yhtäpaljon JA ENEMMÄN TÖRKEITÄ PAHOINPITELYITÄ, puukoilla niitä tekee vaikka hamsteri.
En puolusta tuollasta idiootti äijää, mutta eipäs yleistellä sielä kun tilastot kertoo toista.

Äänestä
  • Katsoit vain nyt omaa rekisteriäsi..ja yrität puolustella huonoa itsetuntoasi..Hmmm..sullakin varmaan valkoiset tennissukat ja ahh..niin trendikkäät linnankundeille sopivat lenkkarit..puhumattakaan adidaksen veryttelypuvusta...*nauraa katketakseen urpolle *

    Äänestä

  • Mies---- kirjoitti:

    Katsoit vain nyt omaa rekisteriäsi..ja yrität puolustella huonoa itsetuntoasi..Hmmm..sullakin varmaan valkoiset tennissukat ja ahh..niin trendikkäät linnankundeille sopivat lenkkarit..puhumattakaan adidaksen veryttelypuvusta...*nauraa katketakseen urpolle *

    Tiesin heti alotusviestistäsi että olet selvä vajakki mutta toi oikeen kruunasi kaiken. Tilastot vs joku vitun vajakki? Menes poju runkkimaan vähä ylimääräsiä patoutmias. *Nauraa katketaksee ihan vitun tyhmälle runkkarille*

    Äänestä

Taas huomaa että piltitkin osaa lukea..linnassa on aikaa ilmeisesti opiskella aakkoset ...heh

kaikki jotka tähän mennessä ovat tähän viestiin vastaanneet..niin ilmeisesti omaavat valkoiset tennis-sukat trendikkäänä..*nauraa*..sekä sen iän ikuisen nicen tai adidaksen verkkapuvun päällään..puhumattakaan lenkkareista...hei haloo pahvit...opetelkaa lukemaan..sen jälkeen kirjoittamaan..noh...pukeutumista ette opi piltit koskaan..joten hajotkaa...tai tarjoutukaa jonoon ....nimimerkillä- : sauna takana on tilaa !!!

-Mies Isolla M:llä

Äänestä
  • Onneksi oma artikulointisi on niin täydellistä, että mietin oletko teini isolla T:llä, vai oikeasti joku naistenhakkaaja, joka täällä vaahtoo jotta voisi itseään lohduttaa. Kyllä minäkin puukkoa karkuun hyppäisin...En sentään ikkunasta, kukin lähtee tyylillään.

    Äänestä

  • että hän on potentiaalinen naisen puukottaja ja väkivaltainen tapaus muutenkin.
    Ostaa rikoslehden ja saa täydet aggressiot heti ensi sivuilta alkaen.
    On valmis viemään puukottajan saunan taakse tappaakseen sen siellä.
    On valmis leikkaamaan pallit (aloittaja on myös homo) joltain tekijältä.
    Haluaa brutaaleja väkivaltaisia kicksejä itselleen ostamalla ko. lehden ja ahmimalla
    sen väkivaltaista sisältöä.

    On siinä meillä mies. Mikä mies ?????????

    Äänestä

  • q32432423423 kirjoitti:

    Onneksi oma artikulointisi on niin täydellistä, että mietin oletko teini isolla T:llä, vai oikeasti joku naistenhakkaaja, joka täällä vaahtoo jotta voisi itseään lohduttaa. Kyllä minäkin puukkoa karkuun hyppäisin...En sentään ikkunasta, kukin lähtee tyylillään.

    ...Pistää erityisesti vihaksi jotkut pillereitä ja viinaa käyttävät urpot...( lue : piltit )..ei sen kummempaa...Oma artikulaationi on hetkittäin heikko..myönnän sen tässä vihan puuskassani...johtuen täysin näistä huonon itsetunnon puutteevissa olevista puukottaja/raiskkajista..mitkä olisi pitänyt lopettaa jo heti heidän synnyttyään...noh..aika oli 20 vuotta sitten toinen...kaikki hörhöt sitten vaan taidettiin päästää maailmaan..odotettavista seurauksista välittämättä..nyt se kostautuu..kun lain mukaan noita pilttejä ei voi lopettaa..heidän omilla tavoillaan..( omilla tavoilla tarkoitan juuri sitä mihin noi verkkari/´valkoinen tennissukka porukka toistuvasti syyllistyy)..etc

    Äänestä

  • Luenpa muuta. kirjoitti:

    että hän on potentiaalinen naisen puukottaja ja väkivaltainen tapaus muutenkin.
    Ostaa rikoslehden ja saa täydet aggressiot heti ensi sivuilta alkaen.
    On valmis viemään puukottajan saunan taakse tappaakseen sen siellä.
    On valmis leikkaamaan pallit (aloittaja on myös homo) joltain tekijältä.
    Haluaa brutaaleja väkivaltaisia kicksejä itselleen ostamalla ko. lehden ja ahmimalla
    sen väkivaltaista sisältöä.

    On siinä meillä mies. Mikä mies ?????????

    oikein miehinen mies. Ainaki kova mies tuntuu olevan tuossa näppäimistön ääressä, tuntuu että siihen näppäimistöön se jääkin.
    http://www.infendo.com/wp-content/uploads/2007/05/nerd-46422.jpg
    Kuva meidän isosta ÄMMÄSTÄ!

    Äänestä

Kyllä minun on pakko sanoa, että yksikään MIES ei lue alibin kaltaista roskalehteä mutta tiedän sen olevan teinipoikien suosiossa joten uskotaan sinun olevan teini isolla T.llä, eli tuppikulli.

Puukkomiehet ja naiset sen sijaan sopii viedä minne tahansa ja raiskarit nostaa suoraan pylvääseen huojumaan.

Äänestä
  • Oli lehti mikä tahansa..mistä noita pilttien tekemiä juttuja sitten lukeekaan..ei siis välttämättä Alibi..noitahan löytyy Iltalehdestä / Iltasanomistata/ hesarista..yleensä kaikista valtalehdistä...Piltit yrittää vain nyt puolustautua lapsellisistakin lapsellisimmista teoistaa..vetoamalla lukijan ( minun ) alibin lukemiseeni...*nauraa taas valkoiselle tennisissukkaporukalle katketakseen *

    Siis kaikki nykyiset ja entiset raiskarit pitäis nostaa kaulaakiikkiin jojoksi...tai anakin vähintään oikeuden päätöksellä menettämään pallinsa(Miehisyytensä...hmmm..noh..eihän noilla pilteillä ole Miehisyyttä ollutkaan joten ..siitä vaan !!!

    Naisten pahoipitelijöille...taas suosittelisin sitä että vähintäänkin "vanhanliiton Miehet"..oikeat miehet siis..ottaisivat asian omakseen..ja tekisivät tarvittavat toimenpiteet !!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies--- kirjoitti:

Taas tuli ostettua Alibi-lehti ja jo heti ensiaukeammlla silmiin pisti kertomus nuoresta naisesta joka hyppäsi / pudottautui ikkunasta karkuun puukottavaa Miesystäväänsä..ja lopulta kuoli !

Eikö näitä puukottavia / naistaan pahoipiteleviä..etc Miehiä voisi yksinkertaisesti viedä saunan taakse ???
Tai no..ei ne ehkä Miehiä ole vaan huonon itsetunnon omaavia keskenkasvuisia kersoja..siis pilttejä suoraan sanottuna...!
Oikeat Miehet eivät toimi noin !!

Noi piltithän voisi vaikka rikoksen jälkeen laittaa maistamaan omaa lääkettään...raiskaajilta vois leikata pallit pois..eihän ne ymmärrä edes miten niitä käyttää!
Naistaan puukottaneet ja pahoinpidelleeet piltit taas voi laittaa kokemaan omaa lääkettään..tai yksinkertaisesti viedä sinne saunan taakse !!

Nimimerkillä Mies isolla M:llä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu