Vetääkö Linda liikaa nuuskaa tjms sen svedupellensä kanssa kun sen huulet ovat tolleen hassusti töröllään ja silmät eriparia?
Lindan huulet
18
1536
Vastaukset
- luonnolliset huulet
Samaa itsekkin mieten, että onko hän mennyt ottamaan epäonnisesti Botoxia ylähuuleensa. Näytti varsin kamalta. Vai onko hänellä ehkä sama meikkaaja joka meikkaa Huomenta Suomen Sanna Kiiskin. Hänenkin ylähuulensa törröttää samalla tavalla kuin Lindan.
- linda linda
selkeästi botoxia ylähuuleen eikä ihan mennyt kohdalleen tai sitten liian vähän
aikaa ennen kuvauksia - m20v.
Ärsyttää, kun se luulee olevansa kaunis noitte huultensa kanssa. Feikkiä koko ämmä.
- _i_lu
alapäänhuulet. liekkö alipaineustettu jotenkin niitäkin? punupulla
- osaa jopa soittaa
Lindalle, joka kyllä un upea ilmestys, muotoineen kaikkineen
- ...
Ei todellakaan ole "upea ilmestys" tollane typerä silikoniblondi jonka naamaa leikelty ja pumpattu täytee botoxia.
Ja olen mies nii miten muka voisin olla kateellinen?
Te jotka pidätte Lindaa kauniina ootte vaa jotai säälittäviä pervoja, jotka katselee päivät pitkät pornoa ja ette osaa arvostaa luonnollista/tavallisen naisen kauneutta. - naista toisillekin
... kirjoitti:
Ei todellakaan ole "upea ilmestys" tollane typerä silikoniblondi jonka naamaa leikelty ja pumpattu täytee botoxia.
Ja olen mies nii miten muka voisin olla kateellinen?
Te jotka pidätte Lindaa kauniina ootte vaa jotai säälittäviä pervoja, jotka katselee päivät pitkät pornoa ja ette osaa arvostaa luonnollista/tavallisen naisen kauneutta.vaikka värjäisi hiuksensa, onhan sen vartalo upea? puheääni sensuelli
- Hiu!
Niinpä, ihan hirveet!!! Vai mitä?
- gooli
Ei sillä mitään botoxia ole huulissa, ehkä restylanea tai silikonia. Botoxia ei laiteta huuliin! Se on lamauttavaa, ei täyttävää ainetta. Ottakaa vähän asioista selvää. Ei ne huulet kuitenkaan hyviltä näytä.
- Roosamaaria
gooli kirjoitti:
Ei sillä mitään botoxia ole huulissa, ehkä restylanea tai silikonia. Botoxia ei laiteta huuliin! Se on lamauttavaa, ei täyttävää ainetta. Ottakaa vähän asioista selvää. Ei ne huulet kuitenkaan hyviltä näytä.
Nythän se tuli selväksi. ei kannata ottaa pulttia jos kaikki ei tiedä kaikkea.
- kuis
Huulihirviö. Saatanan ruma.
- Roosamaaria
Botoksia, botoxia. sillä saa otsan sileäksi ja huulet "sexysti" mutturalle. Tunto niistä kuulemma häviää, joten botoxipimut eivät varmaan perusta pussailusta. Niin, että kannattaa miettiä edut ja haitat, teettääkö itselleen botoksipippelin.
- kumihuulet
Hannele Laurilla ja Läntyrällä on sama gynegologi, laittoi vaan täytettä vääriin huuliin.
Naisilla kun sattuu olemaan kahdet huulet sen takia, että toisilla vittuillaan ja toisilla pyydetään anteeksi.
Laurilla ja Läntyrällä on ainoastaan kahdet huulet joilla voi vain vittuilla.
- rintavarustus
niin näkisi, onko se tehnyt huulilleen jotain;
kun sillä on lapsi ja se on imettänyt, miten se on saanut rinnat kohdalleen ellei ole pulloruokkinut, jolloin lapsen ja äidin välille saa puuttumaan täysin tietty tunneside - Otamultasuihinlinda
Ois kiva jos linda ottais multa suihin niillä huulilla.
- Hyh hyh
Tässä huulet vielä normaalit eikä silmiä ole kiristetty (eikö se saa niitä lainkaan kiinni???):
http://yle.fi/elavaarkisto/kuvat/artikkeli/02024_1iso.jpg
Tässä pumpattu naama:
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/555_px_kuvia_2009/11/830918.jpg- Roosamaaria
Täyte on mennyt vääriin huuliin. Rahakkaiden vitsaus: mennään pilaamaan naamansa kun ei sille rahalle tunnu parempaa käyttöä löytyvän.
- SalmariNuppi
Roosamaaria kirjoitti:
Täyte on mennyt vääriin huuliin. Rahakkaiden vitsaus: mennään pilaamaan naamansa kun ei sille rahalle tunnu parempaa käyttöä löytyvän.
Aika järkky ero tohon arkistokuvaan verrattuna. Tosi paljon ihmiset käy leikkeleen itteensä. Kuvasta näyttäis, että huulitäytteiden lisäksi on ollu mahdollisesti kasvojen kohotus ym.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.583713Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j763101Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin622302Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.141520Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m651299- 871159
Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä291009Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?1981Huippu, kaupunki ostaa hotellin
Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä55965- 47942