Ajoin 10km/h ylinopeutta tutkaan

Paskathan siinä ehti tuli housuun kun näin poliisin tutkan kanssa mutta onneksi ennätin pyyhkiä peppuni ennenkuin poliisi tunki pampun perseeseeni ja suuhuni rangaistukseksi tästä karmeasta rikoksesta.
2235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hyvä että tunki. olit edes hetken hiljaa.

Äänestä
  • Niin mutta sen jälkeen meni autosi ja poliisi auton ohitse, näitkö sitä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaana 55v kirjoitti:

Paskathan siinä ehti tuli housuun kun näin poliisin tutkan kanssa mutta onneksi ennätin pyyhkiä peppuni ennenkuin poliisi tunki pampun perseeseeni ja suuhuni rangaistukseksi tästä karmeasta rikoksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu