Olen tässä pikkuhiljaa alkanut miettiä noiden nimimerkkien lisäämistä itselleni kun nykyinen on jo saavuttanut kunniakkaan 10v iän.
Lähinnä tuli mieleen seuraavat:
Armas Ahtopaine
Kadotettu poikuus ja
Naurismaan Aita
Koska tuo valinta on niin kovasti vaikea niin ajattelin pyytää arvoisilta kanssa sivuilijoilta apua valintaan, tässä muuten kuva auttamaan valintaa.....
http://www.funpicsfree.com/photogallery/funpics0828/ugly_fat_man_big_tummy.jpg
Nimmarin vaihto...
1
164
Vastaukset
- Vilma.
bar.sinatra vai mikä se ny oli
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513
