Uusi tuleva tyttöystäväni haluaa että puhun hänelle "tuhmia" rakastelun aikana. Nyt olen pulassa, mitä ne tuhmat puheet on? Mitä minun pitää sanoa?
Tuhmien puhuminen rakastelun aikana
Rölli.P
41295
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Viime vuonna tutustuin kesäyliopiston espanjankursilla yhteen hiljaiseen ja aika ujonoloiseen vaaleaan naiseen. Kurssin jo loputtua treffattiin yhtenä lauantai-iltana. Yöksi päädyttiin meille. Aamulla, kun hän puoliunessa tunsi tykyttävän aamustondikseni etsimässä tietään takaapäin sisään tämä kiltti Karin ynisi: Aah...kyrpää...oih..
Vaimoni huutaa ja puhuu todella rumia nainnin aikana. Ensin vieroksuin sitä, nyt rakastan sitä ja se kiihottaa niin upeasti. Hän puhuu kaikista kuvitelmistaan, nainneistaan, itsetyydytyksestään ym, ym. Upeaa!
Olen 22v nainen. Tykkään puhua "pikkutuhmia" nainnin aikana. Tykkään kehua ukkoni kyrpää, isoksi, ihanaksi, jollainen se tottavie onkin. ;) Välillä voihkin häntä naimaan minua kovemmin, nussimaan minua. Välillä pyydän häntä panemaan minua perseeseen. Vähän kummastunut hän oli aluksi puheistani, kun olen "kiltti" tyttö mutta on hän niihin kai tottunut. kun hän vielä rohkaisisi itseään ja haukkuisi minua vaikka huoraksi, lutkaksi, kuvailisi pilluani.. Anna mielikuvituksellesi siivet ja puhu ihan mitä kiima suuhun tuo..
Mäkin kiihotun ihan mielettömästi kun poikaystäväni nuolee tai nai mua ja puhuu tuhmiä tyyliin "sulla on ihana pillu, se on ihanan märkä ja tiukka..se kiihottaa mua.. nussin sua hitaasti, sitten nopeemmin..syvälle, tiukka pillu.. tiukka perse.. ihana kouria sun persettä. Mä haluan naida sua .. " Kuten edellinenkin sanoi.. vielä kun hän pyytäisi mua anelemaan lisää..puhuttelisi lutkaksi,märäksi huoraksi..
Oon kuitenkin kanssa tällainen kiltti tyttö..joten en uskalla ehkä ehdottaa.
Nämäkin puheet saivat alun yhdestä humalaisesta kerrasta. . Ja työntäisi pikkurillin perseeseeni. Kiihottava ajatus. .. Hitto, kostun pelkästä ajatuksesta. :o