Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miksi mieheni ei halua?

osaatteko auttaa.. mieheni ei tykkää suuseksistä... ( vaikka aina kun annan hänelle sitä, hän menee ihan vaikeksi, ja nauttii siitä) valehteleekö hän, vai?? mutta miksi?
minulle hän ei anna sitä.. koska se on hänen mielestään ällöä.. siis maistun pahlle.. jaha.. kun hän on joskus kauan aikaa sitten antanut sitä minulle, se on aivan ihanaa!!! yleensä en tule helposti, mutta silloin kun hän on kilensä kanssa siellä, minulla alkaa heti valumaan ja olen sitten ihan märkä..
onko mitään apukeinoja miten hänet saisi antamaan herkkua minulle myös...
ei hän aina kiellä ettenkö saisi imeä hänen kaluaan.. mutta kun hän on likainen, hän ei anna minun tehdä sitä... no sen ymmärrän =)

mutta eniten minua vaivaa, miten saisin hänet nuolemaan omaani =)
62160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mies kyllä antaa suuseksiä, siinä ei ole valittamista, mutta ei ite kovasti siitä välitä, ei muuten mitään mutta sällin perustelu on se että on saanut niin huonoja suihinottoja edellisiltään...höh. antais mun nyt edes näyttää millasta se on esim kielikorun kanssa, mutta ei. tykkään ottaa suihin ja kattella kun toinen nauttii, ja kyllä ovat kaikki aikasemmat nauttineet...tohon miten miehen sais antaa suuseksiä...koitas vaikka saunan jälkeen kun oot puhdas niin jotain herkkuleikkejä hillo, suklaa, hunaja..? mutta jos toinen ei halua niin sitten se ei halua, aika vähän siinä on tehtävissä. mieti asiaa siltä kannalta että mitä sulle pitäis luvata että suostuisit syömään ruokaa jota inhoat?

Äänestä
  • Jäi ihmetyttämään tuo huonoja kokemuksia suuseksistä? En ymmärrä miten mies voi sanoa niin? Suuseksi on aina ihanaa...oli kokemattomampi tai kokeneempi imuttaja. Tietty kokeneempi saa sen tuntumaan paremmalta, mutta minusta on ainakin kokematon suukin on ihana, aina. Naisen nuoleminenkin on kivaa...jotkut miehet ovat ehkä liian vanhoillisia tai tyhmiä, jos väittävät muuta. =)

    Äänestä

Minunkaan mieheni ei halua suuseksiä, eikä sitä mielellään myöskään anna. Todellakin peseydyn aina ennen seksiä, mutta sitä ei vaan huvita tehdä sitä minulle, enkä minä saa tehdä sitä miehelleni. Mulla on ollut aikoinaan paljonkin miehiä, jotka olivat ihan onnessaan, kun otin heiltä suihin. Myös mieheni kaverit ovat kateellisia, kun heidän omat akkansa eivät halua ottaa suihin, kun taas minä ottasin, mutta ukko ei anna. Tasan ei käy onnen lahjat. Haluaisin vaan jonkun miehen kommentit, miksi pesty, siisti karvoituksellinen tavara ei kelpaa ???

Äänestä
  • Hmm. 97% kyllä kelpaa

    Äänestä

  • abc kirjoitti:

    Hmm. 97% kyllä kelpaa

    oon bi-tyyppinä ottanut suihin mieheltä, ja nuollut naisten alapäitä. huolellisesta alapesusta huolimatta jälkimmäinnen on vastenmielisempi kokemus, johtuen sille ominaisesta raakakalan/virtsan/ruosteenmaulle, ei millään pahalla neidit. miehen penis ei haise tai maistu millekään. tämä johtunee virtsan kulusta alapäässä, eli miehellä se lorisee selvästä reiästä peniksen päässä, kun taas naisella se lorisee koko vaginan seinämiä kastellen.eli haju imeytyy koko pimppiin.
    mitä tulee miehenä suuseksiä saamiseen, niin ikävintä on jos nainen ei pysty varomaan hampaiden kraapimista penikseen. toinen on se, että koska esinahan alla oleva pinta on melko herkkä, niin jos nainen ottaa peniksen suusta pois vähän väliä, niin se vie fiiliksiä kun penistä aristaa aina kun se pitää uudelleen viedä " tuulensuojaan".

    Äänestä

  • Tykkään suuseksistä ja meillä sitä harrastetaan välillä aika useastikin, joskus teen niin vaimolle esileikissä ja joskus hän minulle. 69-on myös ihan mukavaa, vaikka siinä ei niin pääse nauttimaan ja ksekittymään siihen, mitä toinen tekee. Mutta siitä piti kirjoittaa, että kyllähän se aina hiukan haiskahtaa ja onhan se vähän limainenkin, jos on jo vähän aikaa lämmitelty, ja tuleehan siinä karvoja suuhunkin, mutta jotenkin se on hienoa, kun voi niinkin toiselle nautintoa antaa. Ja mukava huomata, miten paljon hän sitä haluaa. Joskus sanonkin, että sinun täytyy käsin ohjata minut tekemään sitä, mitä haluat ja yleensähän se on sitä.
    Mutta näin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miia kirjoitti:

osaatteko auttaa.. mieheni ei tykkää suuseksistä... ( vaikka aina kun annan hänelle sitä, hän menee ihan vaikeksi, ja nauttii siitä) valehteleekö hän, vai?? mutta miksi?
minulle hän ei anna sitä.. koska se on hänen mielestään ällöä.. siis maistun pahlle.. jaha.. kun hän on joskus kauan aikaa sitten antanut sitä minulle, se on aivan ihanaa!!! yleensä en tule helposti, mutta silloin kun hän on kilensä kanssa siellä, minulla alkaa heti valumaan ja olen sitten ihan märkä..
onko mitään apukeinoja miten hänet saisi antamaan herkkua minulle myös...
ei hän aina kiellä ettenkö saisi imeä hänen kaluaan.. mutta kun hän on likainen, hän ei anna minun tehdä sitä... no sen ymmärrän =)

mutta eniten minua vaivaa, miten saisin hänet nuolemaan omaani =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu