Sitä vaan, että oli ihan karsee yö. Siis niinku noiden unien suhteen. Alku oli ihan leppoisa mutta sitten alkoi tapahtua. Mä olin jossain isossa porukassa, jossa oli hirveä älämölö koko ajan, meinas pää haljeta. Joku iso petolintu raakkui koko ajan rumalla äänellä ja pörhisteli höyheniään. Sitte joku limainen ötökkä yhtenään näykki mun varpaita. Nuku siinä sitten.
No, loppuyö sujui paremmin. Kuvankauniit hoitajat piti mua hyvänä, tarjolla oli vaikka mitä hyvää, ihan silitysten kanssa. Valitettavasti en pysty menemään yksityiskohtiin. Jos menen niin Bannia heilahtaa alle aikayksikön. Prkl.
H.P.J.
No, loppuyö sujui paremmin. Kuvankauniit hoitajat piti mua hyvänä, tarjolla oli vaikka mitä hyvää, ihan silitysten kanssa. Valitettavasti en pysty menemään yksityiskohtiin. Jos menen niin Bannia heilahtaa alle aikayksikön. Prkl.
H.P.J.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mä nukuin ku ikuiseen koomaan vajonneena, ankarien promillien saattelemana..
Nyt luulen et elämä ehkä vielä voittaa tän skaban.. ellei takapakkia tuu.
P.P.J.
perssareita vetässyt ?. No- sehän on aina joskus paikallaan-kunhan ei ihan joka kerta vetäise.
Joku viisas on joskus jossain sanonut, että vaiva lähtee sillä millä se on tullutkin. Eli johtopäätös on selkeä mutta ei suositeltava.
Tosin ehkä enempi tahattomasti ja vahingossa. Mut eilen oli erityinen päivä, siks mä vaan.
Emmä pysty loiventeleen.. hyipaskahuanoyäk;)
kun kaverien kanssa käytiin messuilla (vene) niin kyllä sitä messupubissa aina pistettiin ranttaliksi. Se oli sitä veneilyä parhaimmillaan. Prkl.
ainakin airot hukassa seuraavana päivänä? Hyvä sentään jos ei mela.
Jos vaan olisin jättäny menemättä paikalliseen ja jos vaan olisin jättäny jägerin juomatta.. jos ja jos, myöhästä se nyt enää on. Mut ehkä seuraavalla kerralla sitte..;)
Prkl.
on se hyvä että ei susi sua syönyt ei edes maistanut...
http://www.youtube.com/watch?v=lvswMjA-o0s
http://www.youtube.com/watch?v=OftBTvvi0qk&feature=related
Mua häiritsee toi lehti mainos tossa oikealla:)Katseeni jähmettyy siihen.. http://www.youtube.com/watch?v=wKiwiNzoWww&feature=related