Miksi taksikuskit

valitsevat Volvo S80:nen ajokikseen vaikka ko. autoa haukutaan helposti hajoavaksi murheenkryyniksi?

Ammattikuskeilla ei kai olisi varaa makuuttaa autoa huoltamolla.
4527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei autoa valitse vaan ajaa niitä!

Äänestä

Juuri sen takia että se on maailman turvallisin henkilöauto eikä tarvitse kuskailla tavaroita (vrt. farmari).

Äänestä

...miksi jotku ajelee pösöllä...=)

Äänestä
  • en tiedä miksi jotkut ajelee PÖSILÖITÄ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


outoa. kirjoitti:

valitsevat Volvo S80:nen ajokikseen vaikka ko. autoa haukutaan helposti hajoavaksi murheenkryyniksi?

Ammattikuskeilla ei kai olisi varaa makuuttaa autoa huoltamolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu