Tyhmät matkaoppaat

Uusi sarja Matkaoppaat Turkissa näyttää millaisia juntteja matkaoppaat ovat. Kiroilua, haistattelua ja asiakkaiden haukkumista ohjelmassa.

Tuon matkatoimiston matkalle en menisi...enkä kyllä minkään muunkaa, niin surkeaa sakkia näyttävät olevan ylipainoiset ja possunpunaiset kepulaisemännät ja isannät aurinkorannalla.

Mutta kuka mistäkin tykkää.
385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turkkin ja Egyptiin. Siellä saa tuhdinpikin tantta munaa lammaspaimenelta tai beduiinilta, tajuamatta olevansa bordellin korvike.

Äänestä
  • Mutta ei niinkään kauaksi tarvitse mennä. Bulgariassa yksi suominainen panetti itseään kahdella ryysyläis-pojalla(lammaspaimenia?) viikon. Seuraavaksi viikoksi tuli tuon suomiämmän oma mies liukkaille. Mies oli espanjalainen ja vaikutti ihan kunnon kaverille, mutta ei tiennyt kai, millainen suomilumppu hänellä on.

    Äänestä

  • Lumput?? kirjoitti:

    Mutta ei niinkään kauaksi tarvitse mennä. Bulgariassa yksi suominainen panetti itseään kahdella ryysyläis-pojalla(lammaspaimenia?) viikon. Seuraavaksi viikoksi tuli tuon suomiämmän oma mies liukkaille. Mies oli espanjalainen ja vaikutti ihan kunnon kaverille, mutta ei tiennyt kai, millainen suomilumppu hänellä on.

    suomalaisia naisia saa hävetä, meni minne vaan.

    White trash nation...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huijattavana Turkiss kirjoitti:

Uusi sarja Matkaoppaat Turkissa näyttää millaisia juntteja matkaoppaat ovat. Kiroilua, haistattelua ja asiakkaiden haukkumista ohjelmassa.

Tuon matkatoimiston matkalle en menisi...enkä kyllä minkään muunkaa, niin surkeaa sakkia näyttävät olevan ylipainoiset ja possunpunaiset kepulaisemännät ja isannät aurinkorannalla.

Mutta kuka mistäkin tykkää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu