Nummelaan Erotiikka Baari

ihana nummela

Olen avaamassa Nummelaan Erotiikka baaria. Olisi mukavaa saada sinne paikallisia esiintyjiä. Lupaan paikkakuntalaisille artisteille puoltaparempaa korvausta kuin muille. Ilmoittelen kun paikka ja aika ovat selvillä, mutta kevään aikana. Voitaisiin ottaa muutama koe esiintyminen ennen avaamista.

12

2034

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sari 19v paikallinen

      Hei, olen (peitenimeltäni) Sari, 19-vuotias neitokainen Nummelasta. Olen 171 cm pitkä ja painan noin 55 kg. Minulla on c-kuppikoko ja harrastan fitnessiä, koiria ja erotiikkaa. Koiria ja erotiikkaa en siis yhdessä, vaan erikseen ;) Olen huumorintajuinen blondi, villi ja iloinen. Minulla on ollut lukuisia poika- ja tyttöystäviä ja olen perehtynyt erotiikkaan lähes kaikilla sen osa-alueilla. Olen innostunut uudesta bisnesideastasi ja haluaisin tehdä sinulle privana koe-esiintymisen. PS. Otathan jo yhteyttä. Numeroni on

    • nummelan tytsy

      Moi siis täähän on ihan helmi idea, mikseipä nummelaan voisi sex baria perustaa? Eihän semmosta ole Vihdissä ollu koskaan. Olen muuten itsekin ollu stadissa muutamassa baarissa tekemässä tanssiesityksiä joten tää vois kiinnostaa. Ikää olis 21 vuotta ja tämmönen mustahiuksinen vähän pidempi tyttö :) Mikä tän jutun idea nyt on onko teillä ihan oikeasti ideana perustaa jotain???

      • kirka78-2

        Micromagicin tilalla, kymmenisen vuotta sitten taisi samanlainen pulju olla.


    • Inkak

      Taitaapi olla kyseessä 15-vuotiaan pojan seksifantasiat. Netistä kyllä löytää pornoa, suosittelen jos paineet ovat kovat. Taitavat vastaukset olla lievästi sanottuna provoja.

      • eeeeeed

        Löytyyhän nummelasta liuta maksullisiakin jos oikea tavara kiinnostaa.


      • safty
        eeeeeed kirjoitti:

        Löytyyhän nummelasta liuta maksullisiakin jos oikea tavara kiinnostaa.

        Heti linkkivinkkejä vanhimman ammatin harjoittajista! Kiitos, käydään heti testaamassa tarjonta.


      • Juus1
        eeeeeed kirjoitti:

        Löytyyhän nummelasta liuta maksullisiakin jos oikea tavara kiinnostaa.

        Mistä niitä maksullisia?


      • Kyllä
        Juus1 kirjoitti:

        Mistä niitä maksullisia?

        Pilvenhattaran lihatiskillä tavaraa löytyy ja kysyvälle löytyy.


    • No just

      Pilvenhattarassa on vaan 50 ja kuoleman väliltä olevia eukkoja.. Taitaa olla parasta ennen päiväys mennyt niiltä alan naisilta

    • sexxxxxxxxxx

      Hei raakastan alastomia naisia ja joo hyvä idea

    • DoggyBag

      Olisin kiinnostunut että mihin tälläinen paikka saadaan mahtumaan ?

    • NotSmith

      Mäkin oon perustamassa tommosta. Voi tulla koe-esiintymän, videoin kaiken ja ilmottelen sit jonkun ajan päästä. Ps. En ole Axl Smith.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      177
      1610
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      106
      832
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      608
    5. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      129
      581
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      556
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      538
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    10. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      60
      502
    Aihe