Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nainen päällä rinnat miehen suuhun

nainen ihmettelee miksi mies tykkää imeskellä rintoja. no selitän että kiinnostaa kun miehellä ei ole ja liittyyhän ne seksiinkin ja veil'ä kun naiseni on vielä imettäjä. eli herutusta tulee samalla kun munaa imetään pillulla niin miksei kiihottaisi. eiks miehillä muillakin ole tälläistä "harrastusta".

ps maito ei ole edes pahaa, ainakaa tällä hetkellä
54977
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nainen päällä on ainoa asento missä voi kunnolla kouria ja imeä rintoja. Itse käytän aina tilaisuuden hyväkseni kun vaimo on ratsastustuulella. Tykkää kovasti siitä kun kehun ja hyväilen hänen isoja rintojaan aktin aikana.

Äänestä
  • Nainen päällä on ihana asento, siinä saa itse hyväillä rintoja ja näkee maisen nautinnon. Itse asiassa nainen päällä, hän voi määrätä tahdin ja paras syvyys saavuteetaan tällä menettelyllä. Siksi moni nainen haluaa olla päällä. Myös nainen voi dominoida rakastelua, jota hän tahtoo sen tekevän. Rintojen hyväily ja nuolemien on aivan mahtavaa tässä asennossa. Jos tuntee toisen nauttivan saa itsekkin kaiken nautinnon.

    Äänestä

Kiinnostaahan se, normaalia miestä tottakai naistentissit, kumma se olisi jos ei kiinnostaisi, itse kans tykkään ratsuasennossa imeä ja nuolekella naisen tissejä ja muissakin asennoissa aina kun on mahdollista, monasti jopa käsillä kopaloin ja puristelen,venyttelen nännejä ja hieron kun ei suu pääse tisseille, ei siinä mitään erikoista ole.

Äänestä

Asentona on tosi antava. Siinä pääsee kourimaan vaimon rintoja ja samalla näkee kun vaimo imuttaa vieraita...

Äänestä
  • "imuttaa vieraita"......
    kyl oot pervo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


namnam75 kirjoitti:

nainen ihmettelee miksi mies tykkää imeskellä rintoja. no selitän että kiinnostaa kun miehellä ei ole ja liittyyhän ne seksiinkin ja veil'ä kun naiseni on vielä imettäjä. eli herutusta tulee samalla kun munaa imetään pillulla niin miksei kiihottaisi. eiks miehillä muillakin ole tälläistä "harrastusta".

ps maito ei ole edes pahaa, ainakaa tällä hetkellä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu