siltä näyttää

mmuslimit höynäytti näköjään koko englannin nuorisoa koska koko englantikin on muslimien vallassa .englantilaisten nuorison isät ja äidit pettivät nuorisonsa.viettämällä kulutusjuhlia ja nyt he menettävät valtansa arabivaltioille.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

muslimit valtasivat venäjän jo neuostoliiton aikana. ja vieläkin se on heidän vallassa. usan muslimit valtasivat 1800 luvulla. suomen toisen maailman sodan jälkeen. ruotsi oli vallattu jo aikaisemmin. muuten ei muslimit olisi hyökänneet ruotsin kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutkiskelija.. kirjoitti:

mmuslimit höynäytti näköjään koko englannin nuorisoa koska koko englantikin on muslimien vallassa .englantilaisten nuorison isät ja äidit pettivät nuorisonsa.viettämällä kulutusjuhlia ja nyt he menettävät valtansa arabivaltioille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu