Sossut vajoo ruotsissa

ja lujaa. Paniikissa ovat koijarinsa Muna-Salinin jodossa. Hoh, hoh, hoooooooooo

http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/02/ruotsin_porvaririntama_kirii_suosiossa_1444079.html
475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kisaavat, kumpi syöksyy nopeemmin. Kosto kirittää Suomessa..

Äänestä

eikös se Mona Sahlin näyttänyt hyvää sosialistista esimerkkiä siitä, kuinka valtion ja omat rahat menevät sekaisin. Valtion rahat oli omia rahoja ja omat velat oli valtion velkoja. Ostelee ja kanniskelee työkseen Louis Vuittonin superkalliita laukkuja oman egonsa pönkittämiseksi. Tietämättömille kerron, että noiden laukkujen hinta on yleensä parin tonnin luokkaa.

Ei ole paljon kummempi sosialistiset naiset ympäriltään Jutta ja Helle.

Äänestä
  • Suomen sossut pitää kaikkia yhteisiä rahoja ominaan?

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


old_profile_22623 kirjoitti:

ja lujaa. Paniikissa ovat koijarinsa Muna-Salinin jodossa. Hoh, hoh, hoooooooooo

http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/02/ruotsin_porvaririntama_kirii_suosiossa_1444079.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu