LUKEKAA!

heppahöperö<3

eli olen 13 vuotias tyttö kuopiosta. Käyn mökilläni PIELAVEDELLÄ kesällä joka toinen viikko ja kaipaisin mukavaa heppaystävää. olisi kiva jos voitaisiin käydä ratsastamassa hepoillasi, saisit minusta myös juttukaverin( kaverini eivät voi sietää kun hölötän 24/7 h hepoista niille :D) Voitaisiin käydä maastoilemassa, Järjestää omat pikku estekisat ja kaikkea muuta hauskaa... eli jos omistat heppoja niin viestitäppäs mulle :) auttaisin totta kai myös tallitöissä ja varustamisessa. Isäni voisi kyydittää minua sinne ja takaisin ja olisi valmis maksamaan vähän minun ratsastuksestani. Kiva jos saisin sieltä syrjäkylältä heppakaverin kun ne tuntuvat olevan vähissä :) kiitos :)
Jos myös kuopiosta möytyy heppoja niin olen kiinnostunut koska nuo SRL: hyväksymien tallien hinat ovat taivaissa :D

1

552

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • keppareidenomistaja

      Täällä on pari kulahtanutta keppiheposta, tule hoitamaan jos kiiinnostaa :) Toinen, Muska, on 4-vuotias ja musta väriltään. Hänet on rakennettu kankaasta ja puusta sekä napeista. Toinen on Sakke joka on 6-v ja väriltään vaaleanruskee. Tervetuloa hoitamaan, kepparit tykkäävät sinusta varmasti!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      63
      6166
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      63
      5589
    3. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      127
      4397
    4. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      55
      3863
    5. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      14
      3795
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      32
      3219
    7. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      67
      2979
    8. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      59
      2846
    9. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      69
      2588
    10. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      47
      1950
    Aihe