Feministit, olette kusipäitä. Te olette muihin ihmisiin verrattuna kuin apinoita. Olette niin naurettavia ja tyhmiä ettei sitä sanat riitä kuvaamaan. Surkeuden fasisteja. Ettekö ikinä naiset häpeä näiden idioottien touhuja. Kuuluisitte eläintarhaan. Hohoukseen. Ette ansaitse äänioikeutta. Teitä ei pitäisi laittaa mihinkään vaikutusvaltaiseen asemaan.
Pitääkö mitä tahansa touhuta mikä vain on muotia? Voisiko teistä edes saada miehen veroisia jonkunlaisessa toisessa kulttuurissa? Miksi naiset ovat aina osittain tai täysin (f:t) idiootteja? Kulttuuri vai rotu?
Pitääkö mitä tahansa touhuta mikä vain on muotia? Voisiko teistä edes saada miehen veroisia jonkunlaisessa toisessa kulttuurissa? Miksi naiset ovat aina osittain tai täysin (f:t) idiootteja? Kulttuuri vai rotu?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Häpeä itse, sinä antifeministinen ektoplasman varjokuva. Et ole hauska, ja puheesi on täyttä sontaa.
Luuletko sinä kananaivoinen alempiarvoisen sukupuolen edustaja, että kirjoituksessani oli pätkääkään huumoria. Näin ei kuitenkaan opeteta mediassa eikä ilmeisesti Lokalaitista lukuun ottamatta uskalla sanoa (pillunsaannin menettämistä peläten?). Täten ei kukaan ole sinulle sitä opettanut, joten et ole asiaa huomannut. Valtamediahan pitää feminismiä virallisena ideologiana ja opettaa teidät apinat apinoimaan apinajuttuja.
Puheeni on vain totta, mutta sinä et huomaa sitä, koska olet kusipää.
Tokihan se puutteessa eläminen masentaa!
Sanooko tuonkin idologia ja joku aatteen guru? Oppia Anna-lehdestä. Aivan selvää "naisvihaa".
että ymmärrät mistä kalsarit puristaa. Toivottavasti kyseisellä henkilöllä edes on sellaiset jalassa näitä viestejä lukiessaan
MV:n kalsareista en tiedä mitään enkä haluakaan tietää, vielä vähemmän niiden sisällöstä. Sehän se MV:tä ( joka tod.näk. on alkuperäinen kirjoittaja )niin harmittaakin: kukaan naisnen ei ole kiinnostunut hänen kalsareiitensa sisällöstä, ei sitten kukaan eikä ikinä eikä missään. Johan semmoinen tekee vihaiseksi.
En ole MV enkä ole ennen tätä päivää tälle palstalle kirjoittanut.
Siis kommunistinen puolue sanoo, että kun joku sanoo feministiä pölkkypääksi, niin se johtuu ilman muuta pillun saamattomuudesta.
En ole kirjoittanut tähän juttuun tätä kirjoitusta enempää. Kirjoitan aina tällä omalla nimimerkilläni feminismipalstalle ja muuallekin, esim. maailman menoa.