WC oy

No nytkö ne sponzorinketkut on perustamassa Wincapita OYtä, uskomatonta...
3476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hommaa. Ei ymmärrä eres hävetä lapualainen keulamies, vaikka narrannu melekeen naapurien rahat kieroilemalla. Sylkääsen päin naamaa ku vastahan tuloo...

Äänestä
  • kaikkiin kunnon ponzeihin oleellisena osana kuuluva loppukusetus. Eli jo kertaalleen höynäytetyiltä höynäytetään vielä ne kuuluisat tuhkatkin pesästä. Ja surullisinta tässä on se, että höynäytetyt vielä itse kaapivat ne tuhkat pesästä ja antavat ne pois siististi pussiin pakattuna!

    Äänestä

  • Tyhmiä sakotetaan kirjoitti:

    kaikkiin kunnon ponzeihin oleellisena osana kuuluva loppukusetus. Eli jo kertaalleen höynäytetyiltä höynäytetään vielä ne kuuluisat tuhkatkin pesästä. Ja surullisinta tässä on se, että höynäytetyt vielä itse kaapivat ne tuhkat pesästä ja antavat ne pois siististi pussiin pakattuna!

    lapualaane WC-sijoittaja!

    Tyhmät eivät ansaitse pitää omia rahojaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pohojalaana kirjoitti:

No nytkö ne sponzorinketkut on perustamassa Wincapita OYtä, uskomatonta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu