mistä ihmeestä johtuu se että huorista ajatellaan heti että ne käyttää huumeita,juo viinaa,on hampaattomia tms. eihän kukaan sellaista panisi!! itse käyn joogassa ja kuntosalilla en vain asiakkaiteni vuoksi vaan myös itseni,hyväkuntoisena kestää hyvin;) mun asiakkaat ainakin ovat tarkkoja siitä että en juo,polta,käytä alkoholia! myös minä en huoli humalaisia asiakkaita tms. sekaisin olevia sehän on ihan selvä,ei kai siitä tarvitse edes keskutella! olen tehnyt tätä työtä 2 vuotta eikä yhtään epämielyttävää asiakasta,vaan kaikki naimisissa olevia fiksuja,itsestään huoltapitäviä miehiä..ja nyt alkaa huuto!! naimisissa olevia!!! kyllä,mutta kannattaa miettiä miksi ne tulee joka viikko uudestaan mun luo!!! ei onnellinen ja hyvää seksiä kotona saava mies huoriin mene,se on fakta!!!
yksi lensi
yksilensi
27403
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
että kesällä on hyvin nautinnollista syödä aivan ihana sapusta. Nimittäin tuoreessa tillissä keitettyjä uusia perunoita, voita kastikkeeksi, silliä, keitetty muna ja tomaatti. Herkullista.
Mutta jos tuota samaa syö kokonaisen kuukauden joka ikinen päivä, se alkaa tympiä. Siinäkin tarvitaan vaihtelua, joka tuulettaa mieltä.
onneksi seksissäkin on paljon vaihtelun varaa,on leluja eri,asentoja,makuvaihtoehtoja..jokainen asiakas erinlainen;) yksi yhteinen tekijä on nautinto;)
mutta eihän se ole ollenkaan huono,päinvastoin;) vaikka väkisinkin tulee mieleen että on se ihme et vaikka on vaan käyny apukoulun tienaa n. 14000/kk;) mikä on muuten sun kuukausipalkka?? 3500?
Sun kaltaisten kannattaa pysyä vaan sinkkuina. Miksiköhän stadin talouksista on 50 %:a sinkkutalouksia ?
mitä pahaa apukoulussa sit on???? en ymmärrä;)
minä olen onnellinen sinkku, saan ihanaa seksiä aina kun mieli tekee ja joku hassu vielä maksaa siitä;)
no onneksi ja paksu pankkitilikin vielä:) siihen ei moni apukoululainen pysty:)
missä niitä luusereita on? miks mun luona käy vaan kivoja ja fiksuja?? hauskinta niiden kanssa on se kun ne imitoivat vaimojaan sängyssä;) on naurussa pitelemistä;) vinkki: on muutakin kun seksiä pimeässä peiton alla...ja aina välillä voi liikahtaa et mies tietää että olet hengissä!!!
luusereilla ei ole minuun varaa:) otan kerrasta 200e ja siihen ei työttömät ym pysty,sori!!!! ja miksi ne tulee viikosta toiseen ja maksaa?? nyt naurataa enemmän;);) koulutetut ja mersumiehet on mun asiakkaita ei luuserit,mitähän säkin tienaat päivässä 200e? eli saman kun minä tunnissa!! naura vaan sinäkin;) eikä tarvi monta päivässä edes ottaa kun pääsee hyville ansioille:)
naurattaa!! on säästössä sen verran ettei tarvi töitä tehdä;)
Isketkö silloin vanhan papparaisen, kun et muita saa. Otan osaa.
En itsekään juo enkä polta, enkä ole eläissäni kokeillut huumeita. En käy ravintoloissa tai yökerhoissa. Harrastan 3 urheilulajia säännöllisesti, katson tarkkaan mitä suuhuni laitan. Hampaani ja kroppani ovat loistokunnossa sillä minulla on varaa käydä säännöllisesti yksityisellä hammaslääkärillä, lääkärillä (käyntejä tulee todella harvoin) ja fysioterapeutilla.
Lisäksi koulutukseltani olen melkein valmis maisteri, tutkintoni on aivan pian valmis. Mitäs tähän sanotte ?
Menneisyydellä on pitkääät, pitkääät varjot. Huoralla erityisesti. Kaikki ei tule muistamaan huoraa
hyvällä.
... M_tti? Joka häiriköi ja kiusaa S-Opiston ja S-Treffien ilmoittjatyttöjä sairailla, mielenvikaisilla ja hullunvajakkimaisilla tekstareilla ja sähköposteilla? Miehellä on siis aikaa tuhlata ihana elämä toisten asioihin puuttumiseen ja OMAN ELÄMÄNSÄ (minkä???) TUHLAAMISEEN. Varmaan 24/7!
Otan todellakin osaa. Minä elän ja rakastan eläämää, myös seksiä ja miehiä ;-)
... ellei tuhansia prepaid-liittymiä, samoin sähköpostiosoitteita? Hänen elämäntehtävänsä on naisten kiusaaminen. Miksi? Koska on sairas, pahaltahaiseva, ruma kuin piru, lihava ja pienimukainen imppis (impotentti, toim. huom.) ;-)
Eli mitäpä olette mieltä tällaisesta salskeasta miehenköllykästä - kuinka lutuinen, voi-voi..
hyväksy itsesi niin hyväksyt muut, näin yksinkertaisen elämänohjeen annan sinulle. Samansisältöinen on ohje "elä ja anna toisten elää".
Miks roikut täällä päivästä toiseen haukkumassa meitä tyttöjä kun voisit tuhlata aikasi ja energiasi oman elämäsi, jota pidät varmaankin täydellisenä, elämiseen? On aika sairasta että ihmiset ovat noin kateellisia toisilleen! Olit sitten mies tai nainen, mitä meidän tyttöjen työnteko on sinulta pois? Ei pitäisi olla mitään. Jos olet kateellinen, on jo ongelma aika paha..
Suosittelen ammattiavun hankkimista?
en ole huora. Olen ihminen.
Eikö jokainen naapurin tietäväinen paheksuma katse ole peilisi ?
voin sanoa näin joogaa harrastaneena et kyllä ei tarvi pissa/kakkaleikkejä! on niin paljon asentoja tiedossa et miehet menee yleensä ensin hiljaiseksi ja sit innostuvat ja ovat ihan että voiko tälläistakin olla;) mene sinäkin joogaan voit löytää sisäisen huorasi;) joogaamalla olen oppinut ja opettanut miehille jotain sellaista mitä ei saa mistään kouluista ym...miten ihanaa nähdä seksin jälkeen niiden ilme joka on jotain että voiko tämä olla edes totta;)
joo mä kans elän aika terveellistä elämää ja yritän huolehtia myös muista osa-alueista. Se on kyllä fakta että tässä työssä elää aika yksinäistä elämää, nimittäin niitä ystäviä ei välttämättä ole kauheasti, ainakaan oikeita ;) mutta kukapa niitä turhia kamuja kaipaisikaan!!! ;)
ole kuka olet,minulle se on yhden tekevää. sinunlaisiaisia me tarvitsemme. Me suomaliset ukkomiehet tai avomihet. itse olel kohdannut sen kylmän tosiasian että seksi,läheisyys,kosketus,kaikki,on loppu.minulle sinä edustat sitä suomalaista naista johon minä rakastuin.Ilman sinua uskoisin että suomalainen ihana nainen olisi hävinyt.Mutta ei ,sinä luot uskoa meihin että on olemassa vilä naisia jotka haluavat tehdä mieliksi meille miehille.Ainahan se on maksanut,miksi en siia käyttäisi Sinun joka haluat näyttää,tuoksu,tosiaan,tuoksuuko sinun naisesesi hyvältä?Minulle sinä olet unelma,kaunia hyväntuoksuinen joskus jopa kiireetön NAINEN,siksi minä sinua tarvitsen,koska olet nainen. Minulla on kotona myös ihminen joka omaa periaatteessa samat avut kuin sinä.Mutta hän ei ole minulle NAINEN Ei ole ollut sitä moneen vuoteen. Tämä ei ole pyyntö,koska et ehkä eroita heti asiakasta joka tulee luoksesi halutakseen että Sinä kosketat häntä siten kuin hän on halunut että hänen vaimonsa/avo olisi tehnyt. Minä en halua sinulta seksiä,seksuaalista tyydytystä.Voin tehdä sen itsekin,MINÄ haluan että olet minulle nainen jota en kotona saa.Se johon rakastuin;jonka kanssa sain ihanan lapsen.Sitten kaikki loppui. Rakastan lastani,en voi rakastaa naista joka jatkuvasti kieltää seksin.Siksi SINÄ olet.Teitä on monenlaisia:joku katsoo kelloa,mitä sinulta saan? en mitään.Sitten on niitä,oikeasti vanhempia,elämän opettavia,jotka ymmärtävät mistä on kyse, MINÄ kiitän teitä koska olen saanut pitää ihmisyyteni,nauttia kiireetömästä seksistä,yhdessäolosta kanssanne, En ole edes mikään ruma mies vaan minulla on jopa vientiä mutta koen,kun ostan seksiä se on kuin kävisin hierojalla.Mikä siinä on niin pahaa?
Minäkin tiedän tutun rouvan ,joka oli erittäin rakastunut mieheensä ja oli varsin seksuaalinen. Mutta
miehellä oli kaiken aikaa vaimon tietämättä joku viritys ja vasta vuosien, vuosien kuluttua kaikki paljas-
tui sukupuolitaudin takia. Oletko siis itse osasyyllinen vaimon kylmenemiseen ?
Mutta auta armias, miten kieli lepattaa moneen suuntaan, kun tavarat on pihalla.
ennakkoluuloisuus ja ennen kaikkea vajaaälyisyys on syynä vääriin käsityksiin kaikesta maan päällä.
...."huorista ajatellaan heti että ne käyttää tms"
kerro miten saan "asiakkaita". tarvitsen rahaa ja nyt näyttää siltä ettei ole enään muuta keinoa saada sitä.
mene seksitreffit.fi sivuille ja laita ilmoitus,ota vaikka mallia muiden ilmoista,sinne saa aika ronskiakin tekstiä laittaa tai mene www.sexwork.net sieltä saat vielä varmemmin;) iskuri.fi myös ja käy Salli.org sieltä löydät monta sivua joihin voit laittaa ilmon...
etkä saanut ketään, vaikka sä olisit antanut ilmaiseksi!