Mikä outo elokuva?

Elokuvassa oli jossain vaiheessa 2 naista jotka istui autossa, sitte siihen kuskinpuolelle tuli joku mies (muistaakseni oli ehkä näyttelijä: Tommy Lee Jones) ja se käski sen kuskin näyttää kuinka se ottais siltä suihin siinä, oli ihan outo kohtaus :D
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Paha Poliisi (Bad Lieutenant,1992) Abel Ferreran ohjaama,pääosassa sekoili pahaa kyttää esittävä Harvey Keitel.Tuosta elokuvasta on tehty myös hieman erilainen versio,joka tällä hetkellä pyörii teattereissa nimellä "Paha Poliisi-määräsatama New Orleans",jossa taasen pahaa kyttää esittää Nicholas Cage.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


678 kirjoitti:

Elokuvassa oli jossain vaiheessa 2 naista jotka istui autossa, sitte siihen kuskinpuolelle tuli joku mies (muistaakseni oli ehkä näyttelijä: Tommy Lee Jones) ja se käski sen kuskin näyttää kuinka se ottais siltä suihin siinä, oli ihan outo kohtaus :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu